Торги на російському ринку акцій завершилися зниженням індексів

Торгова сесія на російському ринку акцій завершилася сьогодні зниженням провідних індексів в середньому на 1,8-3%.

Торгова сесія на російському ринку акцій завершилася сьогодні зниженням провідних індексів в середньому на 1,8-3%.

За підсумками дня індекс ММВБ знизився на 1,83% - до 1498,60 пункту. Індекс РТС опустився до позначки 1563,28 пункту, що на 2,92% нижче за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard втратив 2,02%, завершивши день нижче за позначку 10191,43 пункту.

Аналітик компанії "Атон" Олена Кожухова зазначає, що сьогоднішнє зниження було забезпечене як корекцією після вагомого зростання наприкінці минулого тижня, так і побоюваннями, що реалізація запропонованого лідерами Євросоюзу плану щодо виходу регіону з боргової кризи може виявитися проблематичною. За її словами, індекс ММВБ під час торгів опустився нижче підтримки на рівні 1515 пунктів і підійшов до наступного важливого значення - 1490 пунктів.

"Цього тижня ринок очікує безліч значимих макроекономічних подій, першим з яких є засідання ФРС США, підсумки якого стануть відомі 2 листопада. Інвестори чекатимуть від Бена Бернанке коментарів щодо поточного стану справ в економіці і не виключають можливість здійснення додаткових програм підтримки економіки" , - вважає експерт.

Сьогоднішнє зниження, на її думку, можна розглядати головним чином як корекцію до попереднього короткострокового висхідного тренда з перспективою його продовження в середньостроковому періоді. "Однак варто пам'ятати, що для остаточного відновлення середньострокових сил "бики" ще не подолали всі ключового опору і тому небезпека продовження спадного руху, у тому числі в середньостроковому періоді, зберігається", - резюмувала аналітик компанії "Атон".

Нагадаємо, попередня торгова сесія на російському ринку завершилася зростанням провідних фондових індексів. За підсумками торгів 28 жовтня 2011 індекс ММВБ виріс на 0,07% - до 1526,57 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1610,32 пункту, що на 1,09% вище за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard додав 0,14%, завершивши день на позначці 10401,11 пункту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top