Торги на російському ринку акцій завершилися зниженням індексів

Торги на російському ринку акцій завершилися зниженням основних індексів. Індекс ММВБ за підсумками торгової сесії знизився на 1,26% - до 1330,15 пункту, індекс РТС - на 1,49% - до 1262,72 пункту. Обсяг торгів на ринку акцій перевищив 338,5 млрд руб.

Торги на російському ринку акцій завершилися зниженням основних індексів. Індекс ММВБ за підсумками торгової сесії знизився на 1,26% - до 1330,15 пункту, індекс РТС - на 1,49% - до 1262,72 пункту. Обсяг торгів на ринку акцій перевищив 338,5 млрд руб.

Лідерами падіння сьогодні стали звичайні акції "Мечела" (-4,57%), "Татнефти" (-3,19%), МТС (-2,38%), Газпрому (-2,41%). Лідерами зростання стали звичайні і привілейовані акції холдингу ТНК-BP (+2,98% і 2,3% відповідно), папери "Газпром нафти" (+1,28%) і "Уралкалія" (+0,85%).

Уже на відкритті торгів індекси значно просіли. Станом на 9:10 за київським часом індекс ММВБ просів на 0,41% - до 1341,58 пункту. Індекс РТС опустився до відмітки 1279,80 пункту, що на 0,16% нижче за рівень закриття попереднього торгового дня.

Як зазначає начальник відділу довірчого управління Абсолют банку Іван Фоменко, російські біржові індикатори сьогодні торгувалися зі зниженням більш ніж на 1%. "Більшість цінних паперів торгувалося з негативними значеннями, що пов'язано з негативною динамікою на світових торговельних майданчиках, а також через зниження цін на нафту. У числі лідерів падіння ринку залишаються акції електроенергетичних компаній. Стало відомо про те, що план з приватизації ФСК ЄЕС може бути відкладений у разі рецесії, що негативно відбивається на акціях всього сектора ", - вказує експерт.

У Європі торги проходили сьогодні у вузькому діапазоні з переважанням негативної динаміки. "Гравці уникають покупки ризиків цілеспрямовано, так як, схоже, не впевнені в результатах саміту ЄС. Саміт відбудеться в кінці тижня, на порядку денному такі питання, як перегляд умов фінансової допомоги для Греції, а також розгляд пропозиції щодо створення фінансового та банківського союзу . Згідно з попередніми домовленостями, досягнутими лідерами Німеччини, Італії, Франції та Іспанії, буде виділено 130 млрд євро для підтримки економічного зростання єврозони", - зазначає І.Фоменко. Російський ринок, на його думку, в найближчі дні буде залишатися особливо чутливим до новин з єврозони. "Що стосується російських індексів, то ми очікуємо нейтральну динаміку протягом тижня і, можливо, невелике зростання - аж до 1360 пунктів по індексу ММВБ", - уклав експерт.

Нагадаємо, що в п'ятницю торги на російському ринку акцій завершилися зниженням основних індексів. Індекс ММВБ за підсумками торгової сесії знизився на 1,20% - до 1347,15 пункту, індекс РТС - на 1,91% - до 1281,88 пункту. Обсяг торгів на ринку акцій перевищив 342 млрд руб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся