Торги на російському ринку акцій завершилися зростанням

Торги на російському ринку акцій почалися сьогодні поблизу рівнів закриття попереднього торгового дня.

Торги на російському ринку акцій почалися сьогодні поблизу рівнів закриття попереднього торгового дня.

Перед виступом глави ФРС США Бена Бернанке на щорічному з'їзді ФРС в Джексон-Хоул, зміни провідних індикаторів РФ були мінімальними. Після відкриття торгів у США й мови Бернанке котирування більшості "блакитних фішок" пішли на негативну територію. Однак зниження виявилося недовгим, і торгову сесію ринок акцій РФ завершив зростанням на 0,7-1,4%.

За підсумками дня індекс ММВБ підвищився на 1,12% - до 1458,84 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1596,21 пункту, що на 0,77% вище за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard додав 1,37%, завершивши день на позначці 9914,16 пункту.

Начальник управління продажів та маркетингу УК "Райффайзен Капітал" Костянтин Кирпичов зазначає, що за підсумками тижня індекс ММВБ практично не змінився. Основним результатом минулого тижня стала стабілізація котирувань і істотне зниження внутрішньоденної волатильності на російському фондовому ринку, що на тлі провальної першої половини серпня вже саме по собі можна вважати позитивним моментом, каже експерт.

За його словами, в умовах високої невизначеності краще тримати до половини своїх коштів в консервативних інструментах (облігації). "Другу половину портфеля можна заінвестіровать у фонди акцій (переважно другого" ешелону ") на поточних рівнях з перспективою зростання до кінця року в 20-25%", - підкреслив К. Кирпичов.

Відкрилася торгова сесія на російському ринку акцій різноспрямованим рухом провідних фондових індексів. Чекаючи виступу Бена Бернанке, провідні індикатори знаходилися недалеко від рівнів закриття попереднього торгового дня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top