ua en ru

ТОП-10 найбільш відвідуваних туристами країн (фото)

Автор: RBC.UA
Список найбільш відвідуваних туристами країн в світі складається щороку Всесвітньою організацією з туризму. У 2012 р. Франція зберегла лідерство в рейтингу. За нею на другому місці йдуть США. Китай, потіснивши Іспанію та Італію, зайняв третє місце.

Список найбільш відвідуваних туристами країн в світі складається щороку Всесвітньою організацією з туризму. У 2012 р. Франція зберегла лідерство в рейтингу. За нею на другому місці йдуть США. Китай, потіснивши Іспанію та Італію, зайняв третє місце, передає "Росія 24".

Читайте також: ТОП-10 місць, які має відвідати любитель мистецтва (фото)

Відзначимо, в попередні три роки очолювали рейтинг європейські держави - Франція, Іспанія та Італія.

По темі: ТОП-15 кращих міст Землі (фото)

На подив багатьох, Малайзія, а не Таїланд, увійшла в першу десятку. У списку немає жодної країни з Африки, Близького Сходу та Південної Америки.

№ 1. Франція: 76,8 млн туристів

ТОП-10 найбільш відвідуваних туристами країн (фото)Не дивно, що Франція, у якій величезну кількість всесвітньо відомих архітектурних пам'яток і музеїв, ось вже багато років стає найпопулярнішою країною у іноземних туристів. У Франції кожен мандрівник може знайти щось цікаве: Лувр або Ейфелева вежа в Парижі, виноробство в Бордо або замки Луари. Крім того, Франція - досить компактна європейська держава, що дозволяє туристові швидко добиратися з одного регіону в інший.

№ 2. США: 59,7 млн ​​туристів

ТОП-10 найбільш відвідуваних туристами країн (фото)Розтягнувшись від Каліфорнії до Нью-Йорка, Сполучені Штати займають територію в 9,5 млн кв. км. Відіграє роль не тільки розмір США, але і різноманітність: кілька кліматичних поясів, величезні національні парки і динамічні мегаполіси. Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Вашингтон і Сан-Франциско - найбільш відвідувані і популярні американські міста.

№ 3. Китай: 55,7 млн туристів

ТОП-10 найбільш відвідуваних туристами країн (фото)В останні роки число іноземців, які відвідують Китай, різко зросла, що пояснюється перш за все зростаючою економічною міццю Піднебесної. Сьогодні в Китаї представництва або виробництва мають практично всі найбільші іноземні компанії, банки і рітейлери. У той же час КНР стає популярною і як туристичний напрямок, де можна відвідати стародавні міста, історичні місця і спробувати екзотичну кухню.

№ 4. Іспанія: 52,7 млн туристів

ТОП-10 найбільш відвідуваних туристами країн (фото)Іспанія завжди привертає натовпи європейців на свої прекрасні пляжі. Влітку Коста-дель-Соль і прилеглі острови заповнені німцями, британцями і голландцями. Багато туристів відвідують і інші райони Іспанії, в тому числі Барселону і історичні міста Андалузії і Кастилії. Куди б ви не поїхали в цій країні, ви завжди знайдете першокласні готелі, відмінний сервіс і чудову кухню.

№ 5. Італія: 43,6 млн туристів

ТОП-10 найбільш відвідуваних туристами країн (фото)В Італії, без сумніву, є що подивитися: романтичні канали Венеції, давні площі Риму і жовті пляжі Амальфі. Країна пропонує маршрути на будь-який смак, і саме тому сюди приїжджають щороку мільйони туристів. Італія - ​​одна з найпривабливіших країн світу, і можна з упевненістю сказати, що число охочих відвідати її буде тільки рости.

№ 6. Великобританія: 28,1 млн туристів

ТОП-10 найбільш відвідуваних туристами країн (фото)І хоча Великобританію відвідують набагато менше туристів, ніж Італію, в острівній державі є що подивитися, включаючи чарівну сільську Англію, різноманітний ландшафт Шотландії і берегову лінію Уельсу. І, звичайно, не слід забувати про Лондон, який, по суті, є світом у мініатюрі.

№ 7. Туреччина: 27 млн ​​туристів

ТОП-10 найбільш відвідуваних туристами країн (фото)Туреччина відома своєю своєрідною культурою, багатовіковими традиціями та різноманітною природою - від покритих снігом гірських вершин Немрут до спекотних долин Кападокії. У далекому минулому в Туреччині зародилася унікальна цивілізація, з вражаючими руїнами Римської імперії і виразною архітектурою Оттоманської імперії. Стамбул - головний магніт для іноземних туристів і ділових людей. У найбільшому місті країни є сусідами старовинні мечеті, першокласні готелі і невеликі ресторанчики.

№ 8. Німеччина: 26,9 млн туристів

ТОП-10 найбільш відвідуваних туристами країн (фото)Згідно з даними Всесвітньої організації з туризму Німеччина більше всіх у світі витрачає на розвиток туризму, і, схоже, вкладені гроші не витрачені даремно. Багато великих німецьких міст стали справжнім магнітом для іноземних туристів, особливо під час різних фестивалів (різдвяних, пивних і літніх). Мюнхенський Oktoberfest більше всіх приваблює туристів. Чимало гостей також приїжджає в Берлін і Франкфурт.

№ 9. Малайзія: 24,6 млн туристів

ТОП-10 найбільш відвідуваних туристами країн (фото)Маючи економіку, що швидко розвивається, і потужну торговельну індустрію, Малайзія все більше приваблює не тільки іноземних бізнесменів, а й численних туристів. Найбільше іноземців в Малайзії приваблює столиця Куала-Лумпур, розкішне морське узбережжя в Теренгану і джунглі Борнео.

№ 10. Мексика: 22,4 млн туристів

ТОП-10 найбільш відвідуваних туристами країн (фото)Кілометри і кілометри бірюзових пляжів на мексиканському півострові Юкатан приваблюють сотні тисяч туристів щороку. Спеціально для іноземних гостей побудована Рів'єра-Майя, яку називають туристичним раєм. Але, крім відпочинку на пляжі, в Мексиці є що подивитися, в першу чергу історичні місця індіанців Майя, колоніальні міста і барвисті фестивалі.