ru ua

Теракт у Пакистані: загинули десятки людей

Автор: RBC.UA
В результаті теракту в Пакистані загинули 23 і постраждали більше 30 людей, передає РБК з посиланням на Assiciated Press. Як повідомили представники місцевої поліції, інцидент стався в північно-західній частині країни в місті Пешавар. Вибух прогримів на ринку, коли терорист-смертник в натовпі привів в дію вибуховий пристрій.

В результаті теракту в Пакистані загинули 23 і постраждали більше 30 людей, передає РБК з посиланням на Assiciated Press. Як повідомили представники місцевої поліції, інцидент стався в північно-західній частині країни в місті Пешавар. Вибух прогримів на ринку, коли терорист-смертник в натовпі привів в дію вибуховий пристрій.

За інформацією місцевої поліції, метою дій терориста-смертника були співробітники правоохоронних органів, які стежили за порядком на мітингу, організованому у зв'язку з припиненням подачі в місто електроенергії. Серед загиблих і постраждалих в результаті вибуху є поліцейські і мітингуючі. Ведеться розслідування інциденту.

Раніше сьогодні стався ще один теракт: в результаті вибуху, що прогримів біля школи в Пешаварі на півночі Пакистану загинув шестирічний хлопчик і ще декілька осіб отримали поранення. Як повідомлялось, учбовий заклад фінансується за рахунок коштів фонду місцевої поліції.

Бойовики-ісламісти за останні декілька місяців здійснили серію вибухів, які були направлені проти правоохоронних органів і об'єктів, що мають відношення до силових відомств.

Нагадаємо, напередодні на північному заході Пакистану в м.Кохат стався теракт в поліцейській дільниці. У результаті події загинули 7 людей, ще 20 отримали поранення. За даними співробітників пакистанських правоохоронних органів, терорист-смертник в'їхав на автомобілі, начиненому вибухівкою, в стіну поліцейської дільниці і привів вибуховий пристрій в дію. Слідчі вважають, що екстремісти провели атаку на поліцейську дільницю у відповідь на військову операцію проти терористичного руху "Талібан", яка зараз проходить в цьому регіоні.