Суд в Малайзії заборонив чоловікам носити жіночий одяг

Суд в Малайзії, де більшість населення сповідує іслам, заборонив 4 транссексуалам носити жіночий одяг. Це стало першим судовим рішенням такого роду в азіатській країні.

Суд в Малайзії, де більшість населення сповідує іслам, заборонив 4 транссексуалам носити жіночий одяг. Це стало першим судовим рішенням такого роду в азіатській країні, передає російська служба ВВС.

Читайте також: До роботи в польському парламенті приступила депутат-транссексуал

Четверо чоловіків-мусульман не раз піддавалися арешту за те, що носили жіночий одяг. Вони звернулися в світський суд з проханням скасувати закон шаріату, який забороняє носіння жіночого одягу чоловіками. За цим законом такі особи можуть бути засуджені до штрафу або до тюремного ув'язнення.

Вищий суд в місті Серембан в штаті Негрі-Сембілан відмовив позивачам у їх вимозі оголосити шаріатський закон неконституційним.

Читайте також: У США чоловік народив третю дитину

Адвокат Астон Пайва, що представляв транссексуалів в суді, повідомив, що його клієнти звернулися до суду з вимогою підтвердити право на свободу самовираження і заборона на дискримінацію за статевою ознакою.

За його словами, четверо чоловіків віком близько 20 років, які працюють в макіяжні салоні, розчаровані і засмучені вердиктом суду. Вони поки не ухвалили рішення про апеляцію.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook

Відзначимо, в Малайзії, де мусульмани складають більшість населення, дуже важко домогтися суспільної підтримки подібних вимог.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся