Країни G7 продовжуватимуть надавати підтримку економіці

Міністри фінансів країн "великої сімки" зобов'язуються продовжувати роботу для того, щоб стабілізувати світові ринки і підтримати відновлення світової економіки, - повідомляє ВВС.

Міністри фінансів країн "великої сімки" зобов'язуються продовжувати роботу для того, щоб стабілізувати світові ринки і підтримати відновлення світової економіки, - повідомляє ВВС.

Закінчуючи дводенну зустріч в Канаді, чиновники заявляють про те, що їхні уряди продовжуватимуть надавати підтримку економіці, забезпечуючи поступовий перехід до упевненого зростання.

Висловлюючи думку країн G7, міністр фінансів Канади Джим Флагерті заявив, що в рамках зустрічі розглядалося і те, як уряди наступного року відходитимуть від програм підтримки, коли відновлення економіки прийме помітніші форми.

Нагадаємо, що міністри фінансів і голів Центробанків G7 зібралися на черговий саміт 5-6 лютого в канадському містечку Ікалуіт, розташованому всього в 300 км на південь від полярного кола. Ніколи раніше представники "сімки" не збиралися в Арктиці. Ідея зібрати колег у поселенні Інуїтів (так у Канаді прийнято називати ескімосів) належить канадському міністру фінансів Джиму Флагерті. 

Перед початком саміту один високопоставлений французький чиновник повідомив, що цього разу міністри і глави ЦБ не планують "в'язнути" в переговорах, і саме з цієї причини представники фінансової влади індустріально розвинених держав не збираються випускати комюніке за підсумками зустрічі."Основна ідея цієї зустрічі - зібратися в вузькому колі і обговорити всі питання, що цікавлять нас", - сказав він.

У свою чергу, представник канадської делегації зазначав, що "сімка" також планує обговорити подальше майбутнє групи, яка після фінансової кризи перестала користуватися колишнім впливом, поступившись своїм місцем G20.

Експерти відзначали, у свою чергу, що G7 мають обговорювати низку інших важливих питань, у тому числі реформу світового фінансового сектору і курси валют.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся