Уряди Бельгії, Нідерландів і Люксембурга інвестують 11,2 млрд євро в найбільшу у Бельгії фінансову групу Fortis Group, що постраждала від глобальної фінансової кризи. Із такою заявою сьогодні виступив прем'єр-міністр Бельгії Лім Летерм.
Уряди Бельгії, Нідерландів і Люксембурга інвестують 11,2 млрд євро в найбільшу у Бельгії фінансову групу Fortis Group, що постраждала від глобальної фінансової кризи. Із такою заявою сьогодні виступив прем'єр-міністр Бельгії Лім Летерм.
Він відзначив, що бельгійський уряд заплатить 4,7 млрд євро за 49% акцій Fortis, уряд Люксембурга - 2,5 млрд євро за 49% активів Fortis у цій країні, уряд Нідерландів - 4 млрд євро за 49% активів Fortis в цій державі.
Також повідомляється, що Fortis збирається продати свою частку в нідерландському банку ABN AMRO. Крім того, президент Fortis Моріс Ліпенс оголосив про відхід у відставку, передає Reuters.
Проблеми у Fortis почалися після того, як група придбала в 2007 р. активи ABN AMRO. Сума угоди склала 70 млрд євро, що перетворило операцію на одне з найбільших поглинань в банківському секторі.
Чистий прибуток Fortis Group у I півріччі 2008 р. знизився на 41,1% - до 1,64 млрд євро проти 2,78 млрд євро, отриманих за аналогічний період роком раніше. Виручка компанії за першу половину 2008 р. збільшилася на 10% і склала 63,17 млрд євро проти 57,4 млрд євро роком раніше.
Прибуток до оподаткування за звітне півріччя досяг 2,1 млрд євро, що на 34,6% нижче за аналогічний показник за I півріччя 2007 р., що склав 3,21 млрд євро.
Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: