ru ua

Зіткнення поїздів у Сербії: Постраждали 22 особи

Автор: RBC.UA
У Сербії сталося зіткнення двох пасажирських поїздів. Постраждали в цілому 22 особи, більшість з них отримали легкі травми.

У Сербії сталося зіткнення двох пасажирських поїздів. Постраждали в цілому 22 особи, більшість з них отримали легкі травми, передає сербська телерадіокомпанія B92.

Зіткнення поїздів, один з яких слідував за маршрутом "Бєлград - Нові-Сад", а інший - за маршрутом "Бєлград - Шид", сталося в залізничному тунелі. Постраждалих пасажирів, які всі їхали в одному вагоні, довелося виводити з тунеля для надання їм першої допомоги.

Нагадаємо, аналогічна подія сталася в Австрії в січні 2013 р. У столиці Австрії Відні зіткнулися два поїзди. 20 пасажирів отримали легкі поранення.

Читайте також: У Кіровоградській області в ДТП на з/д переїзді загинули три особи (фото)

Трохи раніше, теж в січні 2013 р., в швейцарському кантоні Шаффхаузен сталося бічне зіткнення двох пасажирських поїздів, як мінімум 30 осіб отримали поранення.

У листопаді 2012 р. в Єгипті в результаті дорожньої аварії загинули, щонайменше, 40 дітей. Інцидент стався на південь від Каїра в м. Ассіут, коли поїзд врізався в шкільний автобус, що виходив з м. Манфалут.

Читайте також: Зіткнення поїздів у Відні - постраждали 25 осіб (фото)

Що стосується України, то в нашій країні в березні 2013 р. в Кіровоградській області на залізничному переїзді сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками. В результаті аварії за участю автобуса Mercedes Benz 310d і тепловоза загинули три особи.