ru ua

Замінування станції метро "Дорогожичі" в Києві виявилось неправдивим, робота станції відновлена

Автор: RBC.UA
Станція "Дорогожичі" київського метрополітену об 11:36 відновила свою роботу, повідомлення про замінування станції виявилось неправдивим.

Станція "Дорогожичі" київського метрополітену об 11:36 відновила свою роботу, повідомлення про замінування станції виявилось неправдивим. Про це повідомляє прес-служба київського метрополітену.

Проведеною правоохоронними органами перевіркою встановлено, що небезпеки для пасажирів немає, сторонніх предметів на станції не виявлено. Наразі станція працює у звичайному режимі.

Читайте також: МВС затримала мешканця Івано-Франківської обл. за неправдиве повідомлення про замінування залізничного вокзалу в Києві 29 вересня

Як повідомлялось, з 10:43 станція була тимчасово закрита для входу, а з 10:54 - для виходу пасажирів зі станції. З 10:45 поїзди метро проходили повз станцію без зупинки. На місце прибули представники правоохоронних органів для детального обстеження станції на наявність вибухонебезпечних предметів.

Читайте також: Повідомлення про мінування Центрального залізничного вокзалу в Києві було неправдивим

Як повідомлялося, 27 вернесня ц.р. близько 13:00 на столичному вокзалі почалася евакуація пасажирів. На вокзалі по гучномовцю заявили: "У зв'язку із загрозою вибуху просимо всіх покинути приміщення вокзалу", після чого співробітники вокзалу почали евакуювати всіх від кас і з приміщення вокзалу.

По темі: Розстріл охоронців в "Каравані" і помилкове мінування Центрального вокзалу могла скоїти одна людина, - джерело

Нагадаємо, днем раніше, 26 вересня ц.р., ввечері надійшло неправдиве повідомлення про замінування вокзалу в Києві.

Читайте також: У Львові затримано неповнолітнього "​​мінера": на його рахунку вокзал, аеропорт та декілька магазинів

Також 22 вересня ц.р. через неправдиве повідомлення про мінування був обмежений доступ на Центральний залізничний вокзал Києва.

Читайте також: У Києві не працювала станція метро "Вокзальна" через повідомлення про замінування

Зазначимо, після серії вибухів у Дніпропетровську 27 квітня ц.р. в громадських місцях, в результаті яких постраждали 29 осіб, в українських містах "терористична хвиля" піднялася з небувалою силою.

Так, в червні повідомлялося про замінування станції метро "Контрактова площа" в Києві, проте тоді там знайшли тільки порожню коробку. Також під час Євро-2012 на території фан-зони у Києві у зв'язку з помилковими повідомленнями про замінування були посилені заходи безпеки. Повідомлення про мінування надходили з інших міст України.

Читайте також: У Львові затриманий неповнолітній "мінер"

Як повідомлялося, 27 червня ц.р. Президент України Віктор Янукович підписав закон № 5064-VI "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне поводження зі зброєю та вибухонебезпечними матеріалами". Однак закон ще не опублікований, відповідно не набрав чинності.

Відповідно до закону, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook

Ті самі дії, що спричинили тяжкі наслідки або вчинені повторно карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років. Даний документ парламент України прийняв 7 червня ц.р.