ru ua

Стали відомі деталі відкриття Євро-2012 у Варшаві

Стали відомі деталі відкриття Євро-2012 у Варшаві Стали відомі деталі відкриття Євро-2012 у Варшаві
Автор: RBC.UA

Церемонія відкриття Євро-2012 у Варшаві 8 червня об'єднає спорт і культуру, роблячи акцент на місцевих традиціях, інноваційних технологіях і цінностях УЄФА.

Церемонія відкриття Євро-2012 у Варшаві 8 червня об'єднає спорт і культуру, роблячи акцент на місцевих традиціях, інноваційних технологіях і цінностях УЄФА, пише "Україна-2012".

УЄФА оприлюднив докладну інформацію щодо церемонії відкриття фінальної стадії ЄВРО-2012, яка відбудеться у Варшаві 8 червня.

Шоу розпочнеться за 20 хвилин до стартового матчу турніру між збірними Польщі та Греції і стане незабутньою подією, яка відкриє 14-й чемпіонат Європи з футболу в Польщі та Україні.

Концепцію церемонії відкриття Євро-2012 розробив Марко Баліч - креативний директор і виконавчий продюсер італійської компанії Flimmaster Events, що займається організацією і проведенням подібних заходів. Баліч брав участь у створенні концепції церемоній відкриття і закриття Олімпійських ігор-2006 в Турині. Крім того, у нього вже є досвід роботи на території України. У 2009 році Баліч займався церемонією відкриття "Донбас Арени" в Донецьку.

Шоу, яке триватиме 12 хвилин, зводить разом спорт і культуру, роблячи акцент на місцевих традиціях та інноваційних технологіях. Церемонія відкриття покладе початок історичній події - першому чемпіонату Європи з футболу, який пройде на території центральної та східної Європи. Крім того, шоу відображає національний колорит країн-учасниць і загальновизнані цінності УЄФА: єдність, суперництво і пристрасть.

На церемонії з етюдом Шопена для фортепіано (опус 10, номер 11) виступить відомий угорський піаніст Адам Дьордь, який нещодавно відзначив 30-річчя аншлаговим концертом в нью-йоркському «Карнегі-холі». Він постарається розбавити спортивну обстановку класичними традиціями Шопена. Дьордь є великим шанувальником футболу і грає в нього практично кожен день. Більш того, у піаніста є досвід виступів за збірну Угорщини з футзалу.

Для хореографічної постановки на церемонії відкриття будуть задіяні понад 800 волонтерів, що представляють 63 країни. Очікується, що за заходом в прямому ефірі спостерігатимуть 150 мільйонів глядачів по всьому світу.

Нагадаємо, що відкриття головної арени Євро-2012, київського НСК "Олімпійський" відбулася у вересні 2011 року. Тоді, у присутності 68 тис. глядачів, були показані моменти історії України, марш юних спортсменів, а також концерт світової зірки Шакіри.