США прогнозують зростання світового попиту на нафту в 2011 р.

За прогнозом управління з енергетичної інформації Міністерства енергетики США, світовий попит на нафту в 2011 р. виросте на 1,47 млн бар. на день і складе 86,65 млн бар. на день, передає Reuters.

За прогнозом управління з енергетичної інформації Міністерства енергетики США, світовий попит на нафту в 2011 р. виросте на 1,47 млн бар. на день і складе 86,65 млн бар. на день, передає Reuters.

Аналітики припускають, що зростання попиту відбудеться через потреби промислово розвинених країн, що збільшуються.

Крім того, фахівці американського відомства передбачають зростання попиту на нафту в США до 19,11 млн бар. на день.

Раніше міністр енергетики Алжиру Шакіб Хеліль заявив, що не чекає в нинішньому році зростання цін на нафту. За його словами, ціни на "чорне золото" залишаться в діапазоні 70-80 дол./бар. за умови зміцнення світової економіки.

В той же час міністр також відзначив, що споживання нафти виросте, особливо в Індії, Китаї і країнах Близького Сходу.

Нагадаємо також, що ціни на нафту за підсумками першого тижня 2010 р. досягли максимального рівня за 15 місяців. З початком року підвищений попит на нафтові ф'ючерси багато в чому зумовила інформація про збільшений попит на котельне паливо в США.

У вівторок же ринок нафти завершив торгову сесію значним зниженням. Інвестори відігравали звістку про рішення Китаю посилити резервні вимоги до банків для порятунку економіки країни від "перегріву". За підсумками торгів у вівторок, 12 січня, на New York Mercantile Exchange ціна ф'ючерсного контракту на нафту марки WTI з постачанням в лютому знизилася на 1,73 дол., до 80,79 дол./бар. На InterСontinental Exchange в Лондоні лютневий контракт на сорт Brent Crude подешевшав на 1,67 дол., закрившись на відмітці 79,30 дол./бар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся