Термін арешту Авакова в Італії продовжили на 40 діб

Судові органи Італії сьогодні, 29 березня 2012 р., прийняли рішення про застосування тимчасового арешту строком на 40 діб до Арсена Авакова, який був затриманий 26 березня 2012 р. в місті Фрозіноне (Італія). Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Судові органи Італії сьогодні, 29 березня 2012 р., прийняли рішення про застосування тимчасового арешту строком на 40 діб до Арсена Авакова, який був затриманий 26 березня 2012 р. в місті Фрозіноне (Італія). Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

У цей термін українська сторона має надати пакет документів, необхідних для проведення його екстрадиції.
28 березня Міністерство юстиції Італійської Республіки отримало від української сторони підтвердження намірів повернути Авакова в Україну. "Зараз розпочата процедура екстрадиції", - повідомляє прес-служба.

21 березня з. р. начальник управління прокуратури Харківської області Олександр Бабіков заявив, що Інтерпол почав розшук Авакова, який з вересня минулого року перебуває за межами України. У той же час адвокат екс-губернатора Харківської області Юрій Вишневецький заявляв, що Аваков знаходиться в Європі "у службовому відрядженні".

Аваков 31 січня 2012 р. був притягнутий як обвинувачений у кримінальній справі, порушеній 26 січня 2012 р. прокуратурою області проти нього за фактом перевищення влади та службових повноважень за ч.3 ст. 365 КК України. В цей же день його оголосили в міжнародний розшук і з подання слідчого прокуратури Харківської області Червонозаводському районним судом м.Харкова йому обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Тоді ж слідчі слідчо-оперативної групи прокуратури області спільно з УБОЗ ГУМВС в області на підставі постанов суду провели обшуки за місцем проживання і реєстрації Авакова.

Зараз триває розслідування кримінальної справи, порушеної 6 січня за фактом перевищення службових повноважень службовими особами Харківської облдержадміністрації та Держкомзему.

Прокуратура Харківської області, перевіривши правомірність земельних операцій в 2009 р., виявила факт незаконної зміни цільового призначення і передачі у власність 55 га державних земель вартістю понад 5,5 млн грн. За результатами перевірки прокуратура порушила кримінальну справу за фактом незаконного відчуження впродовж 2009 р. земель державної власності. Справу порушено за частиною 2 статті 364 і частини 2 статті 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення, зловживання владою або службовим становищем).

За повідомленням Харківської ОДА, державні акти, на підставі яких одне з товариств з обмеженою відповідальністю придбало право власності на земельні ділянки з незаконно зміненим цільовим призначенням, були підписані особисто Аваковим.
Аваков є членом ВО "Батьківщина" з 21 квітня 2010 р. і з 4 лютого 2005 р. очолює Харківську обласну організацію партії. Раніше він був членом партії "Наша України" і був депутатом Харківської обласної ради V і VI скликань. На початку лютого ц. р. голова фракції БЮТБ Андрій Кожем'якін заявив, що партія "Батьківщина" буде рекомендувати Авакову просити політичного притулку поза територією України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top