Рада міністрів Криму схвалила проект бюджету на 2011 р

На засіданні Ради міністрів Криму схвалений проект бюджету АРК на 2011 р. Відповідний документ на розгляд представив міністр фінансів АРК Микола Скорик.

На засіданні Ради міністрів Криму схвалений проект бюджету АРК на 2011 р. Відповідний документ на розгляд представив міністр фінансів АРК Микола Скорик. Про це повідомляє прес-служба Ради міністрів АРК.

Згідно з бюджетом, доходи складуть близько 4,2 млрд грн, витрати - трохи менше 4,6 млрд грн.

«Урядом Криму сформований досить ефективний бюджет на 2011 рік. Він буде досить складним, але є впевненість, що ми його виконаємо», - зазначив перший заступник глави кримського уряду Павло Бурлаков. Він також зазначив, що проект бюджету на 26% більше, ніж бюджет нинішнього року.

«Наявний дефіцит бюджету - це витрати на розвиток державного транспортного підприємства «Кримтролейбус». Уряд Криму має намір отримати потрібну суму за рахунок випуску облігацій внутрішньої позики», - зазначив М.Скорик.

Влітку 2010 р. Верховна Рада Криму приймала рішення випустити облігації внутрішньої позики на 50 млн дол., але це рішення було відхилено через позицію Міжнародного валютного фонду. Планувалося, що гроші підуть на створення в Сімферополі підприємства, яке буде збирати тролейбуси з чеських комплектуючих.

Верховна Рада Криму розгляне проект бюджету 28 грудня.

Нагадаємо, на початку грудня В.Джарти повідомляв, що верстати кримський бюджет наступного року з урахуванням нової законодавчої ініціативи, очевидно, не вдасться. "Відносно верстки бюджету, я думаю, що ми не встигнемо... Але потім ми зможемо внести зміни. Безумовно, ми від свого не відступимо", - заявляв В.Джарти.

Крім того, П.Бурлаков прогнозував, що в Криму до кінця цього року бюджет на 2011 р. буде затверджений. "Однозначно до кінця року ми наш бюджет затвердимо", - відзначив перший віце-прем'єр Криму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся