ua en ru

Сотні людей побачили НЛО у небі над Ізраїлем (відео)

Автор: RBC.UA
Сотні жителів Ізраїлю подзвонили в поліцію у четвер, 7 червня, ввечері з повідомленнями про непізнані літаючі об'єкти в небі. Дзвінки про НЛО надходили також з території Палестини, крім того, дивний об'єкт помітили в Лівані, Сирії, Туреччині, Вірменії та інших країнах.

Сотні жителів Ізраїлю подзвонили в поліцію у четвер, 7 червня, ввечері з повідомленнями про непізнані літаючі об'єкти в небі. Дзвінки про НЛО надходили також з території Палестини, крім того, дивний об'єкт помітили в Лівані, Сирії, Туреччині, Вірменії та інших країнах. Про це повідомляють ізраїльські телеканали.

Спочатку НЛО побачили на півночі країни, потім і в інших районах Ізраїлю. "Корабель прибульців" описують як об'єкт сферичної форми зі світловим шлейфом, на зразок комети.

Як заявили ізраїльські військові, ніяких маневрів авіації в районах, де було помічено НЛО, не проводилося. Вони припустили, що мова в даному випадку йде про унікальне природне явище. В Армії оборони Ізраїлю перевіряють всі повідомлення про таємничий об'єкт.

Ізраїльські астрономи заявили, що "літаюча тарілка" не є метеоритом. Журналісти припустили, що загадкове світіння пов'язане з пуском російської балістичної ракети "Тополь", що стартувала на полігоні в Астраханській області, вразивши ціль в Казахстані. Запуск ракети відбувся увечері 7 червня.