Відбулися матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубку України з футболу

Відбулися матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубку України з футболу. Донецький «Шахтар» обіграв на виїзді ФК «Полтава», а київське «Динамо» також на виїзді виявилося сильнішим ПФК «Севастополь».

Кияни із стартових хвилин матчу оволоділи ініціативою, проте саме вони першими пропустили - помилкою оборони гостей скористався Плешаков. На останній хвилині тайму рахунок порівнявся - Гололобов, після удару Андре з штрафного, зрізав м'яч у власні ворота. А в середині другого тайму точний удар Зозулі приніс «Динамо» перемогу - 2:1.

«Шахтар» грав на виїзді проти «Полтави» і виграв з рахунком 2:0. Голи в другому таймі забивали Моренно і Вілліан.