Солом'янський райсуд заарештував трьох активістів організації "Патріот України"

Солом'янський районний суд заарештував на час слідства трьох активістів організації "Патріот України". Сергій Бевз, Володимир Шпара та Ігор Мусійчук будуть перебувати за гратами як мінімум два місяці, повідомляє "5 канал".Тим часом, проти переслідування активістів організації в Києві біля СБУ протестували учасники мистецького об'єднання "Братство Святого Луки".

Солом'янський районний суд заарештував на час слідства трьох активістів організації "Патріот України". Сергій Бевз, Володимир Шпара та Ігор Мусійчук будуть перебувати за гратами як мінімум два місяці, повідомляє "5 канал".
Тим часом, проти переслідування активістів організації в Києві біля СБУ протестували учасники мистецького об'єднання "Братство Святого Луки".

Нагадаємо, за матеріалами СБ України 24 серпня 2011 Генеральною прокуратурою порушено кримінальну справу щодо двох депутатів Васильківської міської ради за ознаками приготування до вчинення терористичного акту, виготовлення та зберігання з метою розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення терористичних актів та незаконного зберігання вибухових речовин і боєприпасів.

Також слідчим відділом УСБУ в Київській області порушено кримінальну справу проти одного з громадян, раніше затриманих співробітниками СБУ за підозрою в намірі вчинити вибух під час святкування Дня Незалежності (громадянина Ш. - прес-служба), за ознаками терористичної діяльності.

Нагадаємо, раніше прес-служба відомства повідомляла про затримання в Василькові Київської області 22 серпня ц.р. співробітниками СБУ трьох учасників організованого злочинного угруповання, які мали намір здійснити вибух під час святкування Дня Незалежності.

Під час обшуку приміщення, яке зловмисники орендували біля центральної площі, виявлено саморобний вибуховий пристрій (СВУ), наповнений вражаючими елементами різного розміру (цвяхи, гайки і т.д.). Під час проведення обшуків за місцем проживання цих осіб виявлено вибухову речовину - тротил, бойові заряди, схему виготовлення саморобного вибухового пристрою, листівки з погрозами про скоєння вибуху та інші заборонені до вільного обігу предмети.

За попереднім висновком експертної служби, в разі вибуху радіус ураження СВУ міг досягати більше ста метрів, що спричинило б людські жертви і значні матеріальні збитки.

За даними слідства, зловмисники планували здійснити вибух 24 серпня в Києві або передмісті під час святкування Дня Незалежності України.

Раніше прес-секретар СБУ Марина Остапенко заявила, що троє затриманих за підозрою у підготовці до здійснення теракту були відпущені на свободу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top