ru ua

Угоду про продаж телеканалу "Інтер" юридично ще не оформлено, - АМКУ

Автор: RBC.UA
Угоду про продаж Валерієм Хорошковським телеканалу "Інтер" Дмитру Фірташу ще не оформлено юридично. Про це заявив заступник голови Антимонопольного комітету України (АМКУ) Рафаель Кузьмін, передає кореспондент РБК-Україна.

Угоду про продаж Валерієм Хорошковським телеканалу "Інтер" Дмитру Фірташу ще не оформлено юридично. Про це заявив заступник голови Антимонопольного комітету України (АМКУ) Рафаель Кузьмін (на фото), передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми уважно стежимо за цим процесом. Угода є, але вона юридично не оформлена. Тому якщо вона буде оформлятися то група (Дмитра Фірташа, - ред.) повинна звернутися в Антимонопольний комітет за погодженням", - заявив Кузьмін.

За його словами, якщо угоду і було реалізовано без узгодження з АМКУ, то повинен бути сплачений штраф. Кузьмін також зазначив, що за його інформацією покупець має намір звернутися в АМКУ для затвердження угоди.

Як повідомлялося, GDF Media Limited, що належить бізнесменові Дмитру Фірташу, за 2,5 млрд дол. придбала 100% акцій Inter Media Group у K.H. Media Limited, що належить екс-першому віце-прем'єрові Валерію Хорошковському. Таким чином, контроль над телеканалами "Інтер", "НТН", "К1", "МЕГА", "Ентер фільм", "К2", "ТОЧКУ" і MTV перейде до Фірташа після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України.

Читайте також: Фірташ за 2,5 млрд дол. купив "Інтер"

Inter Media Group Limited володіє 61% акцій "Української незалежної ТБ-корпорації" (телеканал "Інтер"), 90% "Кіно-ТБ" (телеканал "Ентер Фільм"), 90% "Музика-ТБ" ("Ентер Музика"), телеканалами "К1", "К2", "Мегаспорт", 60% акцій телеканалу "НТН" та іншими медіа-активами.

"Інтер" - найбільша українська приватна загальнонаціональна телекомпанія. Віщає з 20 жовтня 1996 р. Штаб-квартира розташована в Києві. Мови серіалів і передач каналу - українська та російська. Аудиторія становить близько 40 млн чоловік. Співпрацює зі світовими телекомпаніями, такими як BBC, НТВ, "Росія", ВІD. 13 січня 2003 року розпочала мовлення міжнародна версія телеканалу - "Інтер+".

Читайте також: Фірташ акумулює титанові активи

Фірташ є засновником холдингу Group DF з активами в енергетиці, хімічній промисловості, у сфері нерухомості; опосередковано володіє часткою у компанії "Росукренерго". Постійно входить в список найбагатших українців. За останні два роки Group DF акумулювала азотну і титанову промисловості в Україні.