Помер український режисер Михайло Бєліков

Сьогодні у віці 72 років помер український режисер, оператор сценарист і колишній керівник Національного союзу кінематографістів України (НСКУ) Михайло Бєліков. Згідно з повідомленням НСКУ, який Бєліков очолював з 1987 по 2005 рр., про час і місце похорону буде повідомлено додатково.

Сьогодні у віці 72 років помер український режисер, оператор сценарист і колишній керівник Національного союзу кінематографістів України (НСКУ) Михайло Бєліков. Згідно з повідомленням НСКУ, який Бєліков очолював з 1987 по 2005 рр.., Про час і місце похорону буде повідомлено додатково.

Народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, академік Національної академії мистецтв, володар призів міжнародних і національних кінофестивалів Бєліков народився 28 лютого 1940 р. у Харкові.

Серед режисерських робіт Бєлікова найбільш відомі фільми "Ніч коротка", "Як молоді ми були", "Розпад", "Святе сімейство" і "Золота лихоманка". Серед операторських робіт - "Вхідна в море", "Хто повернеться - долюбить"; "Білі хмари"; "Казка про Мальчиш-Кибальчиш"; "Стежки-доріжки".

Як повідомили в Національній спілці кінематографістів України, Бєліков до останніх днів працював над сценарієм фільму. "Сценарій повинен увінчати його творчий шлях. На превеликий жаль, смерть поставила крапку там, де її ніхто не чекав", - сказано в повідомленні НСКУ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top