Оксана Макар померла від сильної кровотечі з легких (відео)

В Донецькому опіковому центрі сьогодні, 29 березня 2012 р., о 8:33 померла жертва миколаївських гвалтівників Оксана Макар, повідомили в прес-службі депутата від Партії регіонів, голови парламентського комітету з питань охорони здоров'я Тетяни Бахтєєвої.

У Донецькому опіковому центрі сьогодні, 29 березня 2012 р., о 8:33 померла жертва миколаївських гвалтівників Оксана Макар, повідомили в прес-службі депутата від Партії регіонів, голови парламентського комітету з питань охорони здоров'я Тетяни Бахтєєвої.

Цю інформацію також підтвердив і керівник Донецького опікового центру Еміль Фісталь. За його словами, дівчина померла від сильної кровотечі з легень. "О 7:40 розвинулася легенева кровотеча. Були проведені заходи щодо зупинки кровотечі, однак не витримало серце, будемо так для людей говорити, і настала зупинка... На тлі штучної вентиляції був проведений масаж серця, і дефибриляция тричі, і введення в серцевий м'яз спеціальних препаратів, проте це все було марним", - сказав Фісталь, передає "5 канал".

Дівчина з 16 березня перебувала в Донецькому опіковому центрі, де їй було зроблено декілька операцій.

Оксану Макар знайшли 10 березня ц. р. в Миколаєві недалеко від будмайданчика у важкому стані - тіло дівчини було обвуглені, але вона могла спілкуватися з приїхавшими за викликом міліціонерами та лікарями.

Тоді ж було порушено кримінальну справу за фактом замаху на вбивство дівчини 1993 року народження. Після затримання підозрюваних в скоєнні даного злочину, двоє з них були відпущені правоохоронними органами під підписку про невиїзд.

Тиждень тому в Миколаївській області був звільнений прокурор Центрального району та його заступник, від займаних посад також були звільнені заступник начальника слідчого управління та начальник відділу з розслідування злочинів проти життя і здоров'я людини УМВС в Миколаївській області та начальник слідчого відділу Центрального райвідділу міліції Миколаєва. Також через недостатній професіоналізм у ході розслідування справи про згвалтування Оксани Макар в Миколаєві до відповідальності притягнуто 9 керівників відповідних відомств.

"Безпорадність на першочерговому етапі розслідування органів внутрішніх справ і прокуратури Центрального району Миколаївської області затьмарила факт оперативного розкриття злочину. Що стосується цієї конкретної справи, то і не озброєним оком видно недостатню професійність співробітників обох відомств", - заявив тоді генпрокурор Віктор Пшонка.

21 березня МВС України завершило службове розслідування за фактом неправомірних дій правоохоронних органів у справі Оксани Макар. Раніше Президент України Віктор Янукович доручив генпрокурору Пшонці забезпечити повне і неупереджене розслідування цього резонансного злочину.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top