ru ua

Сильні снігопади паралізували рух транспорту у Франції (фото)

Автор: RBC.UA
Сильні снігопади паралізували рух транспорту у Франції, перешкодили роботі аеропортів і стали причиною низки ДТП з летальним результатом, повідомляє AFP.

Сильні снігопади паралізували рух транспорту у Франції, перешкодили роботі аеропортів і стали причиною низки ДТП з летальним результатом, повідомляє AFP.

Як підрахували метеорологи, в найбільш постраждалих районах Франції випало до 200 мм снігу, що призвело до оголошення попередження про небезпеку приблизно у чверті регіонів. Снігопад поки не припинився.

У зв'язку з ожеледдю і несподіваним снігопадом у Парижі на цілу добу припинили рух міські автобуси. Їх робота відновиться лише в найближчу добу. Роботи метро хуртовина практично не торкнулася, крім випадку, коли 100 пасажирів довелося евакуювати з вагонів потягу, який застряг з вини снігопаду на мосту через Сену. На допомогу застряглим мандрівникам були викликані рятувальники, в річці чергували спеціальні патрульні човни на випадок падіння людей у воду.

Аеропорти "Орлі" і "Шарль де Голль" повністю не змогли відновити відправку і прийом рейсів, 40% вильотів як і раніше не здійснюються. Провідному перевізнику Air France вдалося реанімувати лише 50% коротких рейсів. Тривалі рейси стануть працювати як зазвичай або з годинним запізненням. У минулу добу припинили свою роботу аеропорти в м. Лілль і Бове. Багато рейсів були змушені здійснювати посадку в інших аеропортах, а 120-ти пасажирам, які летіли з португальського Порту в Лілль, довелося висадитися у західному м. Нант. Їх обіцяли доставити в кінцевий пункт на автобусі.

Читайте також: Європейські аеропорти скасовують рейси через снігопади

Постраждали від снігопадів і швидкісні залізничні лінії, які обслуговують напрямок Париж-Лімож-Тулуза. Через холодну погоду там замерзли рейки. Залізнична лінія в Піренеях також була закрита, оскільки існувала загроза сходження лавини. Коли рух по рейках стане можливим, поїзди змушені будуть рухатися зі значно меншою швидкістю, ніж зазвичай.