Швеція відіграла в Німеччині 4 м'ячі, Іспанія втратила перемогу над Францією (фото, відео)

Збірна Іспанії втратила перемогу над командою Франції в матчі відбіркового циклу ЧС-2014. Головні фаворити групи I зустрічалися між собою, але виявити переможця не змогли.

Чинні чемпіони світу та Європи швидко повели в рахунку. На 25 хвилині Серхіо Рамос спочатку пробив у поперечину, а потім на добиванні відправив м'яч у ворота.

Французи було відіграли гол перед перервою, однак взяття воріт іспанців не було зараховано через офсайд. Втім, Іспанія і зовсім бездарно використала свій другий момент в матчі, коли Сеск Фабрегас на 42 хвилині не реалізував призначений пенальті. Втім, через кілька хвилин господарі поля також не використали практично 100-відсотковий момент.

У другому таймі обидві команди мали шанси для взяття воріт, проте удача посміхнулася вже французам. У доданий арбітром час гості втекли в контратаку і Олів'є Жиру, який відіграв в загальній кількості 3 хвилини, використав свій момент - 1:1. Зазначимо, що результативна нічия залишила обидві збірні на чолі турнірної таблиці з однаковою кількістю балів.

Ще одна сенсація сталася в грі Німеччини і Швеції. Німці, які вели у матчі з рахунком 4:0 і, здавалося, були готові довести справу до перемоги, несподівано її упустили. Скандинавська збірна отквитала у бундестім всі 4 м'ячі, причому останній гол був забитий на 93 хвилині матчу.

ЧМ-2014. Відбірковий турнір. Європа. 4 тур.

Група С

Фарерські острови - Ірландія - 1:4 (0:0)
Голи: Хансен, 68 - Уілсон, 46, Уолтерс, 53, Юстинуссен, 73 - автогол, о'ді, 88

Німеччина - Швеція - 4:4 (3:0)
Голи: Клозе, 8, 15, Мертесакер, 39, Езіл, 56 - Ібрагімович, 62, Лустіг, 64, Ельмандер, 76, Ельм, 90+3

Румунія - Голландія - 1:4 (1:3)
Голи: Маріка, 40 - Ленс, 9, Інді, 29, Ван дер Варт, 45+2 - пенальті, Ван Персі, 86

Угорщина - Туреччина - 3:1 (1:1)
Голи: Коман, 31, Салаи, 50, Гера, 58 - пенальті - Ердінч, 22