Шальке - Галатасарай: "Галатасарай" виходить в 1/4 фіналу ЛЧ

Матч-відповідь "Шальке" і "Галатасарая" в Лізі чемпіонів УЄФА завершилася перемогою турецької команди. Три голи, відправлені у ворота гельзенкірхенців, вивели гостей в чвертьфінал престижного турніру.

"Шальке" - "Галатасарай" 2:3
Голи: Нойштедтер, 17, Бастос, 63 - Алтинтоп, 37, Йилмаз, 42, Булут, 90+5
Перший матч: 1:1

Нагадаємо, що перша серія протистояння в Туреччині завершилася нічиєю з рахунком 1:1, після чого німцям треба було або перемагати свого суперника, або грати на нуль. Проте виконати установку "Шальке" не вдалося.

Почався матч для німців вдало. На 18-ий хвилині Роман Нойштедтер реалізував момент і вивів "Шальке" вперед, проте суперник ще до свистка на перерву зміг повернути ситуацію собі на користь.

Так, на 37-й хвилині Хаміт Алтинтоп зрівняв рахунок, а на 42-й Бурак Йилмаз вивів турків вперед.

Після цього німецька команда повинна була забивати вже двічі. Після години гри бразилець Мішель Бастос начебто відродив інтригу, проте забити ще один м'яч господарям не вдалося.

А ось вже в додатковий час Умут Булут використав провал в обороні опонента і поставив жирну крапку в матчі - 2:3.

Таким чином, після зіграних зустрічей стали відомі вже 6 учасників другого раунду плей-офф: "Галатасарай" і "Барселона" приєдналися до "Юве", "ПСЖ", "Боруссії" і "Реалу", які вирішили свої локальні завдання ще минулого тижня.