Шахтар - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Донецький "Шахтар" програв нічого не значущий матч "Ювентусу". На початку другого тайму Кучер переправив м'яч у власні ворота після прострілу Вучінича. Але, незалежно від результату, "гірники" будуть грати навесні в плей-офф Ліги Чемпіонів. З чим їх і вітаємо.

5 грудня, 21:45
Донецьк, "Донбас-Арена"
Шахтар - Ювентус, 0:1
Гол:
Кучер (АГ), 56
Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Рац, Степаненко, Фернандіньо, Вілліан, Мхітарян, Алекс Тейшейра, Едуардо
Ювентус: Буффон, К'єлліні, Барцальї, Бонуччі, Ліхштайнер, Погба, Пірло, Асамоа, Відаль, Вучиніч, Джовінко
Трансляція на ТРК Україна

Все. Завершився матч у Донецьку. "Шахтар" програв. Але, якщо бути чесним, не особливо хотів виграти.

Шахтар - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+1 хв. Джакеринни змінив Джовінко. Півтори хвилини шансу для нього.

90 хв. "Ювентус" "вбиває" час. В довгі широкі паси грають в кінці матчу.

Шахтар - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів88 хв. Матрі замість Вучінича. Перша заміна у "Ювентуса".

Шахтар - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів87 хв. Кьеліні отримав жовту картку. Пропустить він перший матч плей-офф.

85 хв. Мхітарян зважився на "удар відчаю". Далеко, сильно і дуже неточно.

79 хв. Гості намагаються збавити темп гри. Довго і повільно вони катають м'яч у центрі поля. Без загострень.

75 хв. На емоціях грають "гірники". Атакують. Можна сказати, затиснули "Юве" на їх половині. Тільки ось, до акцентованого удару справа ніяк не дійде.

Шахтар - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів71 хв. Мхитаряна поклали у власній штрафній італійці. Вірменин впав, але суддя вирішив, що це була ініціатива гравця "Шахтаря". Жовта картка за симуляцію. Дуже суперечливо.

69 хв. Пошкодували "Шахтар" гості. Вучиніч вийшов один на один з Пятовим. Обігравши кіпера, серб пішов занадто далеко від воріт. Але віддав хороший пас на Джовінко. Той теж вирішив обігравати, після чого пробив. М'яч від захисника відлетів на Погба, який сильно пробив мимо воріт.

67 хв. Штанга врятувала "Юве". Рац подав з лівого флангу, Ілсіньо якось невдало пробив, м'яч стукнувся об стійку, об захисника і пішов на кутовий.

Шахтар - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів65 хв. Илисиньо замість Тейшейри. Друга заміна у "Шахтаря".

63 хв. Непоганим навісом завершив Рац симпатичну атаку "гірників". Але Девіч, навіть якщо б хотів, не дотягнувся б до м'яча.

60 хв. "Шахтар", злегка, в шоці. Намагається атакувати, але конкретики в їх грі немає.

Шахтар - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів56 хв. Відкриває рахунок "Ювентус". Вучиніч накрутив на провом фланзі Ракицького і прострілив у воротарський. А там Джовінко в дотик переправив м'яч у ворота.

54 хв. Відповідь "Шахтаря". Мхітарян втік по правому краю штрафною і пробив в дальній від себе кут. Але також неточно.

53 хв. Пірло показав свою геніальність. По центру воріт, на лінії штрафної, він одним рухом обіграв двох захисників і пробив. Трохи неточно.

49 хв. Ракицький класно пробив зі штрафного з лівої. Буффон зреагував, але відбив м'яч перед собою, прямо на ногу Тейшейрі. Але удар бразильця пройшов мимо воріт.

Шахтар - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Почався другий тайм з заміни у "гірників". Марко Девіч з'явився на полі. Замість Едуардо вийшов сербо-українець.

Повертаємося на "Донбас-Арену" і чекаємо більше активності від "Шахтаря".

Перерва. Цікавий матч,хоч і мало моментів.

45+1 хв. Джовінко зважився на дальній удар по центру воріт метрів з 30-ти. Хльостко, але Пятов забрав м'яч у руки.

44 хв. Пірло запустив по лівому флангу Погба, який з м'ячем увійшов у штрафну, де його випередив Степаненко.

Шахтар - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів41 хв. Кучер "рубанув" по ногах Кьеліні.

40 хв. Зовсім разхозяйничався "Ювентус" на "Донбасс-Арені". Ось і небезпечна контратака вийшла у італійців, але Вучиніч не зміг добігти до м'яча після пасу Погба.

37 хв. Знову Мхітарян в центрі поля отримав по ногах. І знову йому знадобилася допомога лікарів.

33 хв. Незважаючи на начебто домінування "Ювентуса". "Шахтар" у відсотках тримає м'яч більше. 53 проти 47.

29 хв. Ой-ой-ой! Степаненко "напоров"... Програв боротьбу Джовінко, який відібрав м'яч і віддав по лінії штрафної у центр на самотнього Вичинича. Серб класно пробив низом, але м'яч пройшов у сантиметрах від штанги.

26 хв. А ось вже "Юве" забрав м'яч собі. Довга позиційна атака ні до чого не призвела. Але протягом декількох хвилин "гірники" не могли навіть за центр поля перейти.

22 хв. А зараз суддя пробачив "гірників". Після подачі Пірло зі штрафного, м'яч влучив у руку Фернандіньо. Свисток рефері промовчав

Шахтар - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів20 хв. Степаненко дуже небезпечно пішов у підкат проти Пірло. На щастя, не влучив у ногу. Але суддя вирішив нагородити українця жовтою карткою.

18 хв. Вілліан на лівому фланзі пройшов захисника і м'яко подав в штрафну на Фернандіньо. У бразильця удар не вийшов. Слабо і точно в руки Буффона.

17 хв. Пірло дав по обличчю Мхітаряна. Вірменин приліг на газон на недовгий час.

14 хв. Зменшили темп команди. Вже не так швидко рухаються по полю гравці обох команд.

11 хв. Кучер на правому фланзі захисту сфолив. Пірло непогано подав у штрафну, але захисники "гірників" впоралися з подачею і вибили м'яч з власної штрафної.

Шахтар - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів8 хв. Відаль рукою зупинив прохід Вілліана. Перший "гірчичник" в матчі.

6 хв. Забрав м'яч у свої ноги "Шахтар". Довго м'яч тримається у господарів. Кілька разів "гірники" заходили в штрафну італійців, але до ударів справу не довели. "Юве" поки грає на контратаках.

3 хв. Непогано почали команди. Хороші швидкості демонструють суперники. Досить швидко проходять центр поля.

Вперед, "Шахтар"! Почався матч!

Добрий вечір, дорогі друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Ліги Чемпіонів "Шахтар" - "Ювентус".

Матч, який зовсім скоро почнеться, обіцяє бути дуже цікавим. "Гірникам" вже нічого в групі не потрібно - вони в 1/8 фіналу. А ось хто вийде разом з донецьким клубом, залишається питанням. Якщо "Юве" вдасться виграти або зіграти внічию, то саме вони разом з підопічними Луческу зіграють навесні в головному європейському турнірі.