Шахтар - Спартак: Стенограма онлайн трансляції матчу

Шахтар - Спартак. У рамках товариського Об'єднаного турніру в гості до "гірників" приїхав московський "Спартак", який вже встиг програти матч київському "Динамо". Матч вийшов живий, з моментами. Шахтар не використав дуже багато моментів, але для того й потрібні товариські матчі.

Шахтар - Спартак 0-0

Фінальний свисток. Нічия

92 хв. Кращі гравці у складах обох команд: У Шахтаря - Даріо Срна, у Спартака - Андрій Дикань. Справедливо. Кращих називають тренери у складі суперників.

90 хв. Арбітр додав три хвилини.

Шахтар - Спартак: Стенограма онлайн трансляції матчу88 хв. Комбаров по лівому флангу дійшов до штрафної Шахтаря і змусив Срну сфолити. Жовта для капітана гірників.

85 хв. Шахтар по лівому флангу регулярно доходить і до штрафної і до лицьової. Подають гірники, прострілюють. А рахунок 0-0.

83 хв. Поки Шахтар поров черговий кутовий, Едісон Кавані забив другий м'яч італійцям! 2-2 в Бразилії

Шахтар - Спартак: Стенограма онлайн трансляції матчу79 хв. Ще заміни у Шахтаря. Гречишкін замістью Хюбшмана. Майкон замість Луїса Адріано.

78 хв. А в Бразилії Уругвай зрівняв рахунок у матчі з Італією! Але, рахунок вже 2-1 на користь європейців.

76 хв. Спартаку вдалося збити атаки Шахтаря. Невеликий спокій у грі.

Шахтар - Спартак: Стенограма онлайн трансляції матчу74 хв. Заміна у Спартака. Глушаков замість Тимофєєва.

74 хв. Кутовий подав Шахтар. Спартак перехопив, перейшов половину поля гірників. І все.

Шахтар - Спартак: Стенограма онлайн трансляції матчу69 хв. Ще заміни у команд. У Шахтаря Болбат замість Нема. Мовсісян змінив Білялетдінова в складі Спартака.

66 хв. Тим часом атака пройшла у Спартака.

Шахтар - Спартак: Стенограма онлайн трансляції матчу63 хв. П'ять замін у Спартака було після перерви. Замість Хурадо, Альберти Кости, Еменіке, Макєєва і Сухи грають Яковлєв, Чельстрем, Кротов, Паршивлюк і Боккетті.

61 хв. Ісмаїлі виходив зліва на ворота! Удар низом і повз дальню штангу. Щось страшне з футболістами Донецька. Треба забивати, хлопці.

58 хв. Веллінгтон Нем забиває, проте м'яч не зарахований. Офсайд. Хоча комбінація була прекрасна. Дуглас Коста на правому фланзі нафінтів, передав уздовж штрафного, звідти на Тайсона, який передав на 11-метрову позначку на Нема. А Нем в офсайді.

55 хв. Фінтить Тайсон у штрафний Спартака. Гравці Спартака і Шахтаря мов зачаровані дивилися на бразильця. Але, пас був неточним.

Шахтар - Спартак: Стенограма онлайн трансляції матчу51 хв. Заміни у складі "Шахтаря". Пятов, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі і Степаненко змінили Каніболоцького, Кучера, Воловика, Шевчука і Фреда.

49 хв. Адріано пройшов уздовж лінії штрафного, знайшов місце для удару і ... вище воріт

46 хв. Оце так початок тайму! Нем вийшов один на один з Диканем, але послизнувся і ледве ковирнув м'яч у Диканя. Черговий шикарний момент тринькають гірники.

Розпочався другий тайм. Будемо розбиратися із замінами.

Звучить свисток. Перерва.

44 хв. Шахтар пробивається по центру оборони Спартака. Тайсон і Срна генерують передачі. Тайсон на Срну, Даріо увійшов у штрафний майданчик але впав.

39 хв. Сухін вибив на кутовий передачу Тайсона. Кутовий Шахтаря Сухін вибив у поле, але горнякі на підборі. Передача Шевчука знову знайшла голову москвича.

38 хв. Шахтар пресингує на половині поля Спартака. Кілька разів відібрали матч гірники, але до чогось серйозного це не призвело.

35 хв. Пристрасті на полі! Гравці не шкодуючи один одного стеляться у підкатах, штовхаються, а Даріо Срна вже не приховує антипатії до Макєєва, який його поклав на газон.

33 хв. А в далекій Бразилії команда Італії вийшла вперед у матчі з Уругваєм за третє місце на Кубку Конфедерацій.

30 хв. Небезпечно біля воріт Шахтаря! Каніболоцький не зміг утримати м'яч в руках після удару Комбарова! Кутовий Спартаку не вдався.

Шахтар - Спартак: Стенограма онлайн трансляції матчу26 хв. А на 19 хвилині Тимофєєв отримав попередження за грубий фол проти Кости в центрі поля. А зараз отримав Веллінгтон.

24 хв. Луїс Адріано не зміг переграти Диканя - пробивав "між" воротареві, але капітан Спартака впорався. Виходив один в один бразилець. І черговий шикарний пас від Срни.

23 хв. Не йдуть у Спартака передачі. Вище, далі і сильніше. А Шахтарю треба потрапляти у ворота.

20 хв. Передача Тіно Кости до Білелетдінова не дійшла. А Дуглас Коста потрапив в офсайд. Швидко проходять центр поля команди дальніми передачами.

18 хв. Дальній удар від Срни - мимо. Перед цим Шахтар виходив у контратаку 4 в 4.

14 хв. Ось і результат - перехопив Спартак м'яч після неточного перекладу Фреда, але останній навіс Комбарову не вдався.

13 хв. Шахтар часто грає через Каніболоцького. Публіка поки не особливо жене своїх улюбленців вперед.

10 хв. Шахтар перебирає нитки гри в свої ноги.

6 хв. Луїс Адріано - перший момент! Виходив збоку на ворота Диканя, міг забивати донецький бразилець, але пробив у сітку із зовнішнього боку. Відзначаємо відмінний пас Срни.

4 хв. Незважаючи на спеку, активно виглядають команди. Спартак активно виглядає, заробив кутовий. Але Шахтар вже провів відповідну атаку - Тайсон пройшов по центру.

1 хв. Стартував матч. Спартак відразу включив пресинг.

З'являються команди на полі. Шахтар у домашній чорно-помаранчевій формі у вертикальну смужку. Спартак - у білій формі.

Добрий вечір, шановні читачі. Стартові склади відомі, матч ось-ось розпочнеться. Чекаємо на початок!

Склад "Шахтаря": 32. Каніболоцький (Пятов 45), 33. Срна (к), 5. Кучер (Кривцов 45), 4. Воловик (Ракицький 45), 13. Шевчук (Ісмаїлі 45), 3. Хюбшман (Гречишкін 79), 28. Тайсон, 20. Коста, 7. Веллінгтон Нем (Болбат 69), 8. Фред (Степаненко 45), 9. Луїс Адріано (Майкон 79)

Запасні: 30. Пятов, 38. Кривцов, 44. Ракицький, 95. Соболь, 6. Степаненко, 31. Ісмаїлі, 19. Танковскій, 18. Гришин, 15. Болбат, 24. Гречишкін, 14. Кобін, 99. Майкон

Склад "Спартака": 31. Дикань (к), 34. Макєєв (Паршивлюк 45), 2. Інсаурральде, 17. Сухи (Боккетті 45), 7. К. Комбаров, 40. Тимофєєв (Глушаков 74), 90. Альберто Коста (Чельстрем 45), 49. Джан, 19. Хурадо (Яковлєв 45), 29. Еменіке (Кротов 45), 25. Білялетдінов (Мовсісян 69)

Запасні: 30. Песьяков, 15. Паршивлюк, 33. Боккетті, 21. Чельстрем, 60. Савичев, 57. Кротов, 6. Каріока, 12. Мовсісян, 3. Бризгалов, 23. Д. Комбаров, 80. Глушаков, 14. Яковлєв

30 червня, 19:00