Шахтар - Спартак: "Гірники" не зуміли пробити Диканя

Донецький "Шахтар" не зміг вдома обіграти московський "Спартак" в рамках Об'єднаного турніру. Матч, на який прийшли подивитися 24 тисячі донецьких вболівальників закінчився з рахунком 0:0.

Шахтар - Динамо: Стенограма онлайн-трансляції матчу

Шахтар - Спартак 0:0
Шахтар
: Каніболоцький (П'ятов, 46), Срна, Кучер (Кривцов, 46), Воловик (Ракицький, 46), Шевчук (Ізмаїл, 46), Хюбшман (Гречишкін, 81), Тайсон, Коста, Веллінгтон (Болбат, 69), Фред (Степаненко, 46), Луїс Адріано (Майкон, 79)
Спартак: Дикань, Макєєв (Паршивлюк, 46), Інсаурральде, Сухі (Боккетті, 46), К.Комбаров, Тимофєєв (Глушаков, 75), Т.Коста (Шельстрем, 46), Ананідзе (Каріока, 62), Хурадо (Яковлєв, 46), Еменіке (Кротів, 46), Білялетдінов (Мовсісян, 70)

З перших хвилин футболісти донецького клубу пішли вперед стрункими рядами, намагаючись знайти діри в "червоно-білій" обороні, яка, як відомо, небезгрешна. Але "Спартак" дуже грамотно відбивався від всіх атак донецького клубу. На 25-й хвилині Луїс Адріано вискочив один на один з Диканем, але розібратися з ним бразилець не зміг.

Дикань з перших хвилин другого тайму почав активно рятувати свої володіння від вірних голів. Його кульбітам у воротах могли б позаздрити найкращі в світі акробати. А на 59-й хвилині і він не врятував свою команду - м'яч затріпотів у сітці після дивовижної комбінації господарів поля. Але рахунок не став 1:0, тому що суддя помітив офсайд.

Третій тур Об'єднаного турніру відбудеться 3 липня. "Шахтар" відправиться в Москву до "Спартаку", а "Динамо" і "Зеніт" знову зійдуться на "Олімпійському".