Шахтар - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України

"Металіст", забивши в першому таймі зусиллями Девіча, не зміг утримати потрібний рахунок і в фіналі гри пропустив гол від Ілсіньо. Нічия 1:1 призвела "гірників" до 4-го українського чемпіонства.

28 квітня, 17:00
Донецьк, "Донбас-Арена"
Шахтар - Металіст, 1:1
Гол:
Ілсіньо, 83 - Девич, 39
Шахтар: Пятов, Срна, Чигринський, Кривцов, Рац, Гречишкин, Фернандіньо, Мхітарян, Тайсон, Коста, Адріано
Металіст: Гряинов, Вильягра, Пшеничних, Гуйє, Азеведо, Краснопьоров, Бланко, Марлос, Соса, Шав'єр, Девіч

Донецький "Шахтар" офіційно став чемпіоном України сезону 2012/13. А ми з вами прощаємося. Спасибі, що були з нами.

90+3 хв. Абсолютно несподівано Девіч опинився на лінії штрафної з м'ячем і носком спробував пробити в дальній кут. Але попереччина врятувала "Шахтар" від поразки.

90+2 хв. Дограють матч обидві команди. Мабуть, згодні на нічию.

89 хв. Мхітарян міг забити, але Горяінов відбив його удар з близької відстані після серії рикошетів в штрафній "Металіста". Тисне зараз "Шахтар".

87 хв. Намагається розвити успіх "Шахтар". Після подачі з кутового м'яч відлетів до Срни, який спробував відправити того своїм фірмовим дальнім ударом, але Горяїнов виявився саме там, куди припав удар.

Шахтар - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України83 хв. Таки забиває "Шахтар". Фернандіньо по центру накинув м'яч в штрафну на хід Ілсіньо, який в один дотик відправив м'яч у ворота.

Шахтар - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України83 хв. Торрес виходить на поле. Замість Бланко з'явився опорний півзахисник.

79 хв. Дуже впевнено себе почуває "Металіст" на "Донбас-Арені". Такого дуже давно не було.

75 хв. Вілліан міг "ховати" "Шахтар". Соса навісив з флангу на лінію штрафної, там Вілліан прийняв м'яч, красиво пройшов з ним і міг пробивати по воротах, але вирішив зробити пас на Девіча, який вийшов неточним.

Шахтар - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України73 хв. Перша заміна у "Металу". Замість Марлоса вийшов Вілліан.

71 хв. Фернанидиньо вивів один на один з Горяїновим Тейшейру, але бразильцеві трохи не вистачило точності.

Шахтар - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України70 хв. Шав'єр випрошував для Фернандіньо "гірчичник", але Годулян вирішив, що Шав'єр більше гідний попередження за свої прохання.

Шахтар - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України69 хв. Степаненко з'явився на полі замість Гричишкина. Це остання заміна для Луческу.

66 хв. Чигринський небезпечно бив головою після подачі Срни зі штрафного з правого флангу. М'яч пролетів мимо воріт.

64 хв. Як завжди активний Мхітарян, але його повністю перекривають захисники "Металу". Або залишають Генріха в штучному офсайді.

60 хв. Девіч забиває, але суддя не зарахує гол - Марко штовхнув Пятова у воротарської при подачі Вильягри з флангу.

56 хв. Шавьера звалили "гірники" поруч з власної штрафної, але удар у Клейтона не вийшов.

53 хв. Соса зумів пройти на фланзі Срну. Аргентинець увійшов у штрафну і прострілив. Але м'яч опинився в руках Пятова.

49 хв. "Шахтар" намагається коротким пасом зламати оборону "Металу". Але поки, захисники харків'ян справляються з тиском з боку "гірників".

Шахтар - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України46 хв. Подвійна заміна у "гірників". Ілсіньо і Тейшейра вийшли на поле. Пішли Коста і Тайсон.

Другий тайм у Донецьку.

Перший тайм завершився.

44 хв. Міг Девіч робити дубль... Соса пройшов по лівому флангу, увійшов до штрафної і прострелив. М'яч докотився до Девіча, але удар гравця збірної України не вийшов.

Шахтар - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України41 хв. Тут же Соса грубо зіграв у центрі поля проти Ферни.

Шахтар - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України40 хв. Фернандіньо отримав першу картку в матчі.

Шахтар - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу чемпіонату України39 хв. Девіч відкриває рахунок! Марко отримав м'яч біля штрафної, пройшов Чигринського, увійшов до штрафної і з гострого кута сильним ударом вбив м'яч у сітку воріт.

36 хв. Шав'єр класно пробивав з лінії штрафної. Закручував бразилець м'яч в ліву "дев'ятку", але недокрутив...

34 хв. Коста не зміг пробити з гострого кута, перебуваючи в штрафній "Металу", після подачі Фернанидиньо при помилці оборони харків'ян при створенні штучного офсайду. Практично 100%-ий момент для бразильця.

30 хв. Тепер ініціативою володіє "Шахтар". Але харків'яни не відсиджуються на своїй половині поля і при будь-якій можливості йдуть вперед.

26 хв. Марлос навісив "парашутом" в штрафну на хід Бланко, який, підстрибуючи, пробив по воротах. Пятов знову показав свою майстерність.

24 хв. Ось вам і затишшя... Мхитаряна вивів партнер на ударну позицію в штрафній суперника. Але Горяїнов зумів відбити удар вірменина.

23 хв. Трохи заспокоїлися команди. Тимчасове затишшя в атаках обох колективів.

20 хв. Марлос увійшов до штрафної по правому флангу і прострілив уздовж воріт, звідки Девіч п'ятою намагався переправити м'яч у ворота. Але Пятов зміг зреагувати і врятувати свою команду.

16 хв. Фернандіньо запустив по лівому флангу Раца, той відкинув під удар Адріано, але Луїс з району 11-метрової позначки пробив вище воріт.

15 хв. На даний момент, "Металіст" краще тримає м'яч. У "гірників" рідко виходить вийти в повноцінну атаку. Харків'яни, в більшості випадків, перехоплюють м'яч у центрі поля.

11 хв. Тим же відповідає "Металіст". Бланко приклався по м'ячу з-за штрафної. М'яч пролетів над поперечиною.

10 хв. Дуглас Коста зважився на удар з далю по центру воріт. М'яч прилетів точно в руки Горяїнова.

6 хв. Шав'єр, перебуваючи в штрафній "гірників", віддав пас у центр штрафної, але Девіч повноцінно пробити не зміг.

3 хв. Активно почали гру команди. На стратовую атаку "Металу" "Шахтар" відповів кутовим і декількома фланговими атаками.

Команди на полі. Почався матч!

Добрий день, шановні друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" - "Металіст".