Шахтар - Динамо, 4:1: Стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України

Незважаючи на досить якісну гру киян, "Шахтар" зумів забити їм 4 голи і пройти далі в Кубку України. РБК-Україна представляє вашій увазі стенограму онлайн-трансляції матчу.23 вересня, 19:30

Донецьк, "Донбас-Арена"
Шахтар - Динамо, 4:1
Гол:
Адріано, 27, Тейшейра, 44, Фернандіньо, 76, Срна, 83 - Тайво, 31
Шахтар: П'ятов, Срна, Ракицький, Кучер, Шевчук, Степаненко, Рац, Мхітарян, Вілліан, Тейшейра, Адріано.
Динамо: Шовковський, Бетао, Тайво, Хачеріді, Гусєв, Богданов, Вукоєвич, Ярмоленко, Велозу, Рафаель, Ідейе

Всі! "Шахтар" розгромив "Динамо" 4:1 і проходить далі в Кубку України.

90+4 хв. Мілевський отримав жовту картку за нервовий підкат під Шевчука.

86 хв. Жовта картка Степаненко.

83 хв. А це вже розгром. Даріо Срна чітко реалізував штрафний удар.

79 хв. Тейшейру на полі змінив Едуардо.

76 хв. Рахунок стає 3:1. Фернандіньо майстерно розібрався з захистом "Динамо" у київській штрафній і точно пробив під поперечину.

74 хв. Вукоєвич пішов з поля. На поле вийшов Артем Мілевський. Подивимося, в якій формі перебуває форвард.

70 хв. Марко Девіч замінив Адріано.

68 хв. Адріано і Вукоєвич отримали по жовтій картці за зіткнення в центрі поля.

67 хв. Божевільний момент втрачає "Динамо". Кучер вибиває м'яч після удару з близької відстані Ідейе.

63 хв. Знову штанга врятувала "Динамо". Шовоковський відбив м'яч після удару Вілліана, той покотився у ворота, вдарився у стійку, де його встиг накрити СаШо.

60 хв. Мехмеді виходить на поле. Замінить він Богданова.

52 хв. М'яч тримається на ногах гравців "Динамо". Але довести справу до удару їм не вдається.

47 хв. Хачеріді отримав жовту картку за поштовх Адріано.

Почався другий тайм. Чекаємо продовження чудової гри.

Свисток на перерву. "Шахтар" веде 2:1. Але гра виглядає дуже рівною.

41 хв .Тейшейра виводить "Шахтар" вперед. Алекс до кінця поборовся з Бетао і "проштовхнув" м'яч у ворота.

40 хв. Жовта картка Ярмоленко за удар по воротах після свистка судді.

38 хв. Хороший пас віддав Тайво по флангу Раффаелю. Той віддав на самотнього Ярмоленко. Але суддя зупинив гру - бразилець випустив м'яч за лінію воріт.

36 хв. Гарна гра. Постійні атаки ми бачимо. Як у виконанні "горняків", так і киян.

31 хв. Порівнює рахунок "Динамо"! Тайво добив м'яч після удару Ідейе!

27 хв. Відкрив рахунок "Шахтар". Луіс Адріано переправив м'яч у ворота після прострілу Вілліана.

18 хв. Богданов відзначив свою появу в старті "Динамо" сильним, але не точним ударом зі штрафного.

11 хв. Божевільний початок матчу. "Гірники" могли забивати, але прекрасна гра Шовковського не дозволила Мхитаряну відкрити рахунок.

5 хв. Штанга рятує "Динамо"! Тейшейра пробив з подачі кутового.

1 хв. Здивував Сьомін. Виходу Шовковського і Богданова в основі ніхто не чекав.

Почався матч у Донецьку. Чекаємо цікавої гри.