Шахтар - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції фіналу Кубка України

Шахтар - Чорноморець. Шахтар, впевнено обігравши моряків, в третій раз поспіль став володарем Кубка України. Дивитися матч можна було на каналі ICTV, онлайн трансляція на нашому сайті розпочалася в 19:40.

22.05. 19:45
Харків, ОСК "Металіст"
Шахтар - Чорноморець 3:0

Звучить фінальний свисток! Шахтар став володарем Кубка України сезону 2012-13 років!

90+1 хв. Бакай вивів Чорноморець в непогану контратаку, але м'яч після передачі албанця влучив у захисника Шахтаря.

87 хв. Підсів Чорноморець, багато дрібних фолів у виконанні одеситів за останні хвилини зафіксував Арановський. Вийти в атаку Чорноморцю все ще не вдається, моряки насилу тримають м'яч в ногах, навіть на своїй половині поля.

Шахтар - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції фіналу Кубка України84 хв. Слінкін виходить замість Леонардо.

81 хв. Возить м'яч Шахтар по всій ширині поля, не дозволяючи морякам навіть наблизитися до голу престижу.

Шахтар - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції фіналу Кубка України77 хв. Подвійна заміна у Шахтаря: Степаненко і Едуардо виходять замість Адріано і Хюбшмана.

Шахтар - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції фіналу Кубка України74 хв. Коста віддав м'яч в центр на Тайсона, який перебуваючи в метрах тридцяти від воріт, потужно пробив - м'яч по дузі влетів під поперечину воріт Безотосного, 3:0!

Шахтар - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції фіналу Кубка України73 хв. Бакай отримав жовту картку за грубу гру.

72 хв. Знову Ракицький пробивав зі штрафного, приблизно з тієї ж точки, але на цей раз м'яч пройшов над лівою дев'яткою воріт одеситів.

Шахтар - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції фіналу Кубка України69 хв. Заміна у Чорноморця: Рієра вийшов замість Джедже. У гірників на поле вийшов Коста, замінивши Фернандіньо.

Шахтар - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції фіналу Кубка України66 хв. Бурдужан зрубив Хюбшмана на лівому фланзі, за що отримав справедливу жовту картку.

65 хв. Шахтар отримав шанс пробити штрафний з метрів двадцяти - Ракицький потужно пробив, Безотосний насилу відбив м'яч перед собою, на добиванні першим виявився Адріано, але його удар прийшовся в поперечину.

62 хв. Хороший шанс був у Чорноморця - Бакай класно вивів Бурдужана в вільний простір перед воротарем гірників, але Срна завадив румунському форварду пробити точно, м'яч пролетів в метрі від лівої стійки воріт Каниблоцкого.

Шахтар - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції фіналу Кубка України57 хв. Шевчук скосив Леонардо в метрах сорока від своїх воріт - жовта для Владислава.

Шахтар - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції фіналу Кубка України53 хв. Схоже знімає Шахтар всю інтригу з сьогоднішнього матчу. Мхітарян з Тейшейрою на двох зметикували спершу вихід Генріха один на один з Безотосним, який зумів врятувати свою команду, а потім і гол - Мхітарян прострілив у центр штрафного на Алекса, і той без проблем розстріляв ворота одеситів.

51 хв. Затяжна позиційна атака гірників завершилася розрізним пасом Фернандіньо на Адріано, який мав шанс вийти один на один з воротарем Чорноморця, але не встиг до м'яча.

48 хв. Тайсон шикарно вивів Мхітаряна на побачення з Безотосним, але Генріх пробив трохи вище воріт - пробачили гравці Шахтаря одеситів.

46 хв. Розпочався другий тайм у Харкові. М'яч у гру ввели гравці донецького клубу.

Звучить свисток на перерву. Після першого тайму попереду гірники.

44 хв. Деморалізованим виглядає Чорноморець. Не виходить нічого в одеської команди, Шахтар продовжує контролювати м'яч, вичікуючи свій момент.

Шахтар - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції фіналу Кубка України40 хв. Забиває Шахтар! Мхітарян віддав на Адріано, той перебуваючи спиною до воріт продовжив на Фернандіньо, який увійшов у штрафну і вколотив м'яч під поперечину воріт Безотосного - 0:1.

39 хв. Знову отримали свій шанс гравці Чорноморця, Бурдужан отримав м'яч біля штрафної гірників, але знову пішов в обіграш, на цей раз подарувавши м'яч Хюбшману.

37 хв. Чорноморець вперше вийшов в осмислену контратаку, Бурдужан втік у прорив по лівому флангу, але сам втратив м'яч, намагаючись обіграти Срну.

34 хв. Тайсон пробивав, перебуваючи перед штрафною і влучив прямо в захисника одеситів. Шахтар продовжує тиснути.

31 хв. Фернандіньо зміщувався в штрафну з правого флангу, і обігравши Вангелі пробив з гострого кута - повз ворота.

30 хв. Останні п'ять хвилин Чорноморець знову не виходить зі своєї половини поля, а гірники продовжують тиснути. Цікаво, чи надовго вистачить одеситів?

25 хв. Срна підхопив м'яч на правому фланзі і високим пасом перевів сферу на Шевчука. Той, побачивши у штрафному майданчику одеситів трьох вільних партнерів, в дотик головою переправив м'яч в гущу подій. Мхітарян снаряд пропустив, залишивши того Тейшейрі, який опинився на вбивчій позиції прямо перед воротарем, але Вангелі врятував свою команду, в шикарному підкаті вибивши м'яч з ніг півзахисника гірників.

23 хв. Катає "Шахтар" м'яч на своїй половині поля, мабуть невелику паузу взяли гірники перед черговою навалою на ворота Безотосного.

19 хв. Тайсон накрутив трьох гравців суперника на лівому фланзі і навісив від самої лицьової - Старгородський, який змістився з опорної зони, головою вибив м'яч в поле, не дозволивши Адріано нанести удар, який міг стати гольовим.

17 хв. Фернандіньо отримав м'яч біля штрафного майданчика одеситів і катнув круглого на Тейшеру, який знаходився трохи лівіше. Алекс змістився в центр і потужно пробив низом, але Безотосний зумів зафіксувати м'яч у руках.

15 хв. Рівно третина тайму пройшла. Нічого не запропонував супернику одеський клуб, гірники контролюють події, не особливо їх форсуючи.

13 хв. Тайсон навішував у штрафну на Тейшейру, але першим на м'ячі був Фонтанелло, головою перервавший потенційно небезпечний пас.

10 хв. Не може вийти Чорноморець зі своєї половини поля, високий пресинг гірників поки приносить свої плоди.

7 хв. Еталонна атака гірників по правому флангу завершилася довгим, але дуже швидким позиційним розіграшем, який, у свою чергу, знайшов свій кінець у падінні Мхітаряна в штрафному майданчику одеситів. Суддя пенальті не поставив.

5 хв. Ракицький пробивав зі стандарту - м'яч пройшов мимо воріт, дуже неточно.

4 хв. Бергер непогано запускав Леонардо в прорив по правому флангу, але передача вийшла трохи сильною, гравець Чорноморця не встиг до м'яча.

2 хв. Леонардо в небезпечному підкаті зніс Шевчука біля штрафної Шахтаря - хвилюються одесити, але при цьому дуже налаштовані на боротьбу.

1 хв. Розпочався фінальний матч кубка України в Харкові! Вже зовсім скоро ми дізнаємося, де кубок країни буде весь наступний сезон - у Донецьку чи Одесі. Євген Ароновський дав стартовий свисток, час пішов!

Склади команд:

Шахтар: Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо, Тейшейра, Мхітарян, Тайсон, Луїс Адріано
Запасні: Пятов, Кривцов, Кобін, Степаненко, Гай, Дуглас Коста, Едуардо
Чорноморець: Безотосний, Зубейко, Фонтанелло, Бергер, Вангелі, К. Ковальчук, Старгородський, Лео Матос, Бакай, Джедже, Бурдужан
Запасні: Паст, Мартищук, П. Ковальчук, Слінкін, Діденко, Шацьких, Рієра