Шахтар - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Донецький "Шахтар" видає неймовірний сезон. Вже кілька місяців "гірники" не знають гіркоти поразки. От і сьогодні, під руку донеччан потрапив "Челсі", який пропустив 2 голи в кожному з таймів, і зміг пробити Пятова тільки перед самим фінальним свистком. Красива перемога і перше місце в групі ЛЧ..

23 жовтня, 21:45
Донецьк, "Донбас-Арена"
Шахтар - Челсі, 2:1
Гол:
Тейшейра, 3, Ферандіньо, 51 - Оскар, 88
Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Рац, Хюбшман, Фернандіньо, Тейшейра, Мхітарян, Вілліан, Луїс Адріано
Челсі: Чех, Іванович, Давид Луїс, Террі, Коул, Мікель, Рамірес, Мата, Лемпард, Оскар, Торрес

ВСЕ! "Шахтар" обіграв кращу команду Європи 2012 року. Неймовірно! Гуляй, Донецьк!

90 хв. 3 хвилини додає арбітр, а це означає, що "гірникам" потрібно протриматися ще всього 180 секунд.

Шахтар - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів88 хв. Забиває "Челсі" Іванович пронісся по правому краю штрафного і прострілив точно на ногу Оскару. Тут, навіть майстерність Пятова не могла допомогти.

86 хв. Хюбшман дуже старався, але не зміг чисто зіграти в центрі недалеко від штрафного проти Раміреса. Дуже небезпечний штрафний і жовта чехові.

Шахтар - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів82 хв. Виходить на поле Ілсіньо. Він замінив автора першого гола Тейшейру.

80 хв. Ну і ну! Спочатку повинен був забивати "Шахтар". Але після м'яч після удару Хюбшмана з меж штрафної прокотився зовсім поруч зі штангою. Ну, а в наступній атаці вже Пятов знову продемонстрував свою майстерність, перегравши один в один у Азара.

76 хв. Пятов знову впорався з ударом Азара. Мабуть, не знає що робити бельгієць. Ось і б'є при першій можливості.

73 хв. Мхітарян міг доводити справу до розгрому. Після гарного пасу-прострілу від Срни, вірменин пробив точно в Чеха.

71 хв. Фернандіньо знову зважився на удар з дальньої вістані. Знову неточно.

Шахтар - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів68 хв. Старрідж вийшов на поле. Він змінив Торреса.

Шахтар - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів67 хв. Кучер звалив на газон Азара. Жовта картка Олександру.

63 хв. Срна, після зіткнення з гравцем "Челсі", надовго приліг на газон. Невеликий відпочинок для гравців у цьому шаленому матчі.

60 хв. Фернандіньо дуже класно і хльостко пробив з-за штрафного після слабкого виносу англійськими захисниками прострілу Срни. Неточно, але дуже красиво.

54 хв. Саме Азар "обрізав" свою команду у випадку другого гола. І саме він спробував реабілітуватися. Але його дальній удар Пятов перевів на кутовий.

Шахтар - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів51 хв. ДРУГИЙ ГОЛ ВЛІТАЄ У ВОРОТА "ЧЕЛСІ". Ай, "Шахтар"! Ну, красені! Обрізка в центрі поля призвела до того, що Адріано пробіг до штрафного "Челсі" і віддав на право Фернандіньо. Півзахисник точно пробив повз Чеха.

49 хв. Спочатку Торрес з лівого краю штрафного сильно пробив, але влучив у свого партнера. А через пару хвилин, Фернандо не зміг розібратися вже в штрафній "гірників" з захисниками.

Повертаємося до Донецька. Чекаємо, що "Шахтар" зможе довести сьогоднішню гру до переможного кінця. Поки що, всі передумови для цього є.

А тим часом:
Спартак - Бенфіка, 2:1 (матч завершено)
БАТЕ - Валенсія, 0:1 (перший тайм)
Лілль - Баварія, 0:1 (перший тайм)
Нордшелланд - Ювентус, 0:0 (перший тайм)
МЮ - Брага, 1:2 (перший тайм)
Барселона - Селтік, 1:1 (перший тайм)

Все. Свисток на перерву. "Шахтар" після дуже швидкого гола Тейшейри веде в рахунку в матчі з кращою командою минулорічної Ліги Чемпіонів.

43 хв. Довга, хвилини на 2, позиційна атака "Челсі" завершилася гарним переводом на правий фланг на Луїса. Але вінгера підвела техніка. М'яч від нього відлетів на Раца.

39 хв. Неймовірно, але "Шахтар" не забиває. Ракицький з МЕТРУ не зміг переправити м'яч у ворота після скидки Кучера головою. Чех рятує свою команду.

35 хв. Після подачі Оскара Торрес увірвався в штрафну, але захисники і Пятов "з'їли" нападаючого "Челсі".

30 хв. Мхітарян вдарив метрів з 20-ти. Точно в руки Чеху. Після цього "гірники" зуспокоїлися.

26 хв. Ох і розбігалися команди! Спочатку Пятов випередив Торреса на лінії штрафного, а потім Вілліан одним пасом на Мхитаряна відрізав весь захист "аристократів". Але пас Генріха на Адріано виявився неточним.

Шахтар - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів22 хв. Коул отримав жовту картку за те, що штовхнув Пятова після того, як український кіпер забрав м'яч після високої подачі Раміреса.

Шахтар - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів17 хв. Замінює Френкі Азар. Бельгійському таланту надали хороший шанс.

16 хв. Ось це так... Лемпард на рівному місці підвернув ногу і тепер його замінять. Не щастить "Челсі"...

14 хв. Вілліан віддав хороший пас на Адріано. Але Террі головою встиг випередити форварда "Шахтаря".

7 хв. А ось і перший удар по воротах Пятова. Оскар із-за меж штрафної пробив в правий від Пятова кут. Андрій на місці.

Шахтар - Челсі: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів3 хв. ГОЛ!!! "Шахтар" відкриває рахунок в матчі! Адріано пройшов по лінії штрафної і пробив. М'яч влучив у захисника і відскочив до Тейшейри, який пробив Чеха. Відмінний початок!

2 хв. На перших секундах в атаку пішов "Челсі". Коул з м'ячем опинився на лівому краю штрафного "гірників" і подав. Захист донеччан впоралася.

Почався матч в Донецьку!

Вже зовсім скоро розпочнеться поєдинок в Донецьку. Цілий розсип світових зірок вийде сьогодні на поле "Донбас-Арени". І "Шахтареві" буде дуже складно сьогодні. Але високі амбіції вимагають великих перемог. І сьогодні, донеччани можуть показати всьому світу, що вони команда топ-рівня. Удачі, "гірники"!