З'їзд СПУ затвердив список кандидатів у депутати на парламентських виборах

Вівторок 07 серпня 2012 12:27
Автор: RBC.UA
З'їзд Соціалістичної партії України (СПУ) затвердив партійний список кандидатів, передає кореспондент РБК-Україна.Так, до першої п'ятірки увійшли:1. Петро Устенко - голова СПУ2. Наталія Бондар - заступник голови СПУ3. Олександр Григор'єв - юрист4. Ляля Бєляєва - лідер "молодих соціалістів"5. Валерій Іващенко - заступник голови Соціалістичної партії України.

З'їзд Соціалістичної партії України (СПУ) затвердив партійний список кандидатів, передає кореспондент РБК-Україна.
Так, до першої п'ятірки увійшли:
1. Петро Устенко - голова СПУ
2. Наталія Бондар - заступник голови СПУ
3. Олександр Григор'єв - юрист
4. Ляля Бєляєва - лідер "молодих соціалістів"
5. Валерій Іващенко - заступник голови Соціалістичної партії України.

Петро Устенко народився 4 серпня 1960 р. в Чернігівській області. Освіта вища, у 1984 р. закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут. За фахом інженер-механік будівельних і дорожніх машин. У 1998 р. був обраний народним депутатом Верховної Ради України з 207 виборчому округу. З 2006 по 2007 р. був помічником голови Верховної Ради. В 2007-2008 рр.. працював начальником управління аналітичного забезпечення роботи Міністра та колегії (патронатна служба) Міністерства транспорту та зв'язку України. Член СПУ з лютого 2005 р. У 2005-2006 рр. очолював Кримську республіканську організацію СПУ. Має досвід проведення двох мажоритарних та партійної кампанії в організації виборів в АРК. З серпня 2011 року член Політради СПУ. Став головою СПУ на з'їзді партії 28 квітня 2012

Наталія Бондар народилася в 1961 р. Член СПУ з травня 2007 р. Освіта вища. У 1984 році закінчила Київський автомобільний дорожній інститут за спеціальністю "Автомобільні дороги". Одна із засновниць національної програми та премії "Жінка третього тисячоліття". З 2010 року Наталія Бондар входить до складу комісії Міжнародної торгової палати (Париж) з торгівлі та інвестицій.

Валерій Іващенко народився 24 квітня 1966 р. в селі Чупахівка Охтирського району Сумської області. Член СПУ з 2005 року. З 2006 року депутат Білоцерківської міської ради, голова фракції СПУ в Білоцерківському міській раді, голова комісії постійної депутатської комісії із забезпечення законності, порядку та оборонної роботи. У грудні 2011 р. обраний заступником голови Соціалістичної партії України.

Крім того, до списку увійшли:
Анатолій Ікранов
Олена Задорожна
Олексій Рябоконь
Іван Орловський
Анатолій Пачевський.

Зазначимо, що більшість політичних партій провели свої з'їзди і висунули кандидатів відразу ж після старту виборчої кампанії.

Парламентські вибори в Україні заплановано на 28 жовтня 2012 р. Вони пройдуть за змішаною системою - за партійними списками і в мажоритарних округах. Прохідний бар'єр складає 5%, у виборах за списками можуть брати участь тільки політичні партії. 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся