Сергія Черненка призначено головою правління ПУМБ

Наглядова рада ПАТ "Перший український міжнародний банк" (ПУМБ) прийняв рішення про призначення Сергія Черненко на посаду голови правління. До узгодження кандидатури Національним банком України (НБУ) Черненко буде виконуючим обов'язки голови правління, повідомляє прес-служба банку.

Наглядова рада ПАТ "Перший український міжнародний банк" (ПУМБ) прийняв рішення про призначення Сергія Черненко на посаду голови правління. До узгодження кандидатури Національним банком України (НБУ) Черненко буде виконуючим обов'язки голови правління, повідомляє прес-служба банку.

Згідно з повідомленням, Костянтин Вайсман, який раніше обіймав посаду голови правління ПУМБ, залишає банк у зв'язку з припиненням дії свого контракту за угодою сторін.

Читайте також: ПУМБ здійснив виплату в 10,2 млн дол, достроково погасивши синдикований кредит

Черненко почав роботу в ПУМБ у 1997 р. на посаді спеціаліста центрального управління оцінки ризиків, в 2005 р. був призначений начальником центрального управління ризиків і увійшов до складу правління ПУМБ. У лютому 2006 р. Черненко був запрошений на позицію члена наглядової ради ПУМБ, яку займав за березень 2008 р. З вересня 2008 р. - заступник голови правління ПУМБ. У квітні 2011 р. Черненко призначений першим заступником голови правління, а в лютому 2012 р. також зайняв посаду фінансового директора (CFO) ПУМБ.

Читайте також: Чистий прибуток банку ПУМБ за МСФЗ у 2011 р. скоротилася на 20,8%

Нагадаємо, в липні ц.р. міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило рейтинг ПУМБ. Зокрема, були знижені прогнози по рейтингах кредитними та депозитними рейтингами в місцевій валюті. Moody's також знизило рейтинги за національною шкалою (NSRs) ПУМБ з A2.ua до A3.ua, що відображає ослаблення позиції банку серед українських колег у контексті зміна прогнозу банку за глобальною шкалою. "Рейтингові дії відносно ПУМБ, в першу чергу, обумовлені глобальною переоцінкою зв'язків між кредитоспроможністю держав і фінансових установ країни", - наголошувалося в повідомленні.

Як повідомлялось, ПУМБ очолив десятку найбільших банків України-2011, що динамічно розвиваються, за версією РБК-Україна. У рейтингу найнадійніших банків України за версією РБК-Україна ПУМБ зайняв 8-е місце.

ПУМБ - універсальний банк входить у першу групу банків за класифікацією Національного банку України (НБУ). 92,24% акціонерного капіталу банку належить ТОВ "СКМ Фінанс" (підконтрольний групі СКМ Ріната Ахметова). За міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) чистий прибуток ПУМБ в I півріччі 2012 р. склав 17,8 млн дол. Чистий прибуток ПУМБ в 2011 р. виріс на 14,3% - до 268,2 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся