Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

"Ювентус" влаштував "Селтіку" показовий погром. Забивши на перших хвилинах матчу, італійці витримали серйозний напір шотландців. А під кінець другого тайму забили ще два голи.

12 лютого, 21:45
Глазго, "Селтік Парк"
Селтік - Ювентус, 0:3
Гол:
Матрі, 4, Маркізіо, 78, Вучініч
Селтік: Форстер, Ісагірре, Емброуз, Уілсон, Малгрю, Лустіг, Браун, Коммонс, Ваньяма, Форрест, Хупер
Ювентус: Буффон, Касерес, Пелузо, Барцальї, Бонуччі, Ліхтштайнер, Маркізіо, Пірло, Відаль, Вучиніч, Матрі

Все. "Юве" показово обіграв "кельтів". Рано їм ще в плей-офф ЛЧ грати.

90+2 хв. Пропав запал у "Селтіка". Не дивно - весь матч граєш в атаці, а пропускаєш три голи. Прикро.

Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів89 хв. Суддя відзначив Клаудіо Маркізіо жовтою карткою.

Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів85 хв. А ось заміна, яку багато хто чекав. Легендарний Ніколя Анлька повертається до Ліги Чемпіонів. Замість Вучінича вийшов француз.

Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів82 хв. Ще один гол від "Юве". Знову "напоров" захист "Селтіка". Втратив м'яч Емброуз біля своєї штрафної, Погба віддав на хід Вучиничу, який спокійно розстріляв ворота.

Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів80 хв. Остання заміна у "кельтів". Каяль вийшов замість Брауна. А у "Юве" Погба змінив автора голу Матрі.

Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів78 хв. Другий гол забиває "Ювентус"! Падоин одним торканням віддав пас в штрафну на хід Маркізіо і той, прибравши захисника, пробив Форстера.

Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів76 хв. Браун і Падоин влаштували штовханину в штрафній "Ювентуса". По "гірчичнику" обом.

Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів73 хв. Тоні Уотт вийшов замість Коммонса.

69 хв. Сьогодні заміни проходять тільки вимушені. Пошкодження отримав Пелузо. Замість нього з'явився Падаїн.

66 хв. Вперше за останній час "Юве" перейшов половину поля в кількості, більшим, ніж два гравця. І все, відразу починається довге тримання м'яча. Треба дати відпочити захисникам.

62 хв. Емброуз повинен був забивати. Після розіграшу кутового послідувала подача в штрафну, де нігерієць опинився у відмінній ударній позиції. Але удар головою припав прямо в Буффона.

Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів59 хв. Люстиг отримав травму. Замість нього вийшов Адам Метьюс.

55 хв. Серія ударів і навісів від "Селтіка". Захисники "Юве" блокують як перше, так і друге.

51 хв. "Ювентус" трохи відсунув гру від своїх воріт. До моментів італійці справу не довели, але біля воріт Буффона стало спокійніше.

47 хв. Продовжують "гнути свою лінію" гравці "Селтіка". Агресивний пресинг, подачі з флангів, досить жорстка боротьба. Загалом, все, що ми любимо у британському футболі.

Поновився матч "Селтік" - "Ювентус".

Чекаємо продовження цікавою боротьби.Перерва на "Селтік Парку".

45 хв. Давить "Селтік". Хоче зрівняти рахунок до перерви. Але "Юве" грає дуже чітко.

Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів42 хв. Дуже заведеними грають шотландці. Форест грубо зіграв. Жовта картка гравцеві "кельтів".

41 хв. Коммонс класно розвернувся на лінії штрафної і пробив по воротах. Але прямо в руки Буффону.

Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів37 хв. Хупер і Ліхтштайнер поштовхалися в штрафній при подачі кутового. "Гірчичниками" суддя заспокоїв обох гравців.

34 хв. "Ювентус" виглядає набагато свіжіше і креативніше "Селтіка". Італійці досить легко, як виходять з захисту, так і в атаці грають з легкими ногами.

29 хв. Якби зараз м'яч пролетів на кілька сантиметрів правіше, то це був би гол, напевно, всієї Ліги Чемпіонів. Браун з правого флангу навісив в центр штрафної, звідки Коммонс пробив "ножицями" в лівий кут воріт Буффона. Трохи неточно.

25 хв. Міг "Юве" забивати другий. Пірло з центру поля віддав передачу на вихід з воротарем Вучиничу. Той переграв кіпера, але м'яч пішов занадто далеко, а зробити якісну передачу форвардові "Ювентуса" не вдалося.

23 хв. Скотт Браун "пройшовся" по легенді Італії Андреа Пірло. Італієць не задоволений, що суддя не дав Скотту жовту картку.

19 хв. Добре так влаштувалися на половині поля гостей гравці "Сетика". Довго володіють м'ячем, але "ювентіні" з легкістю поки що читають комбінації шотландців.

15 хв. Міг "Селтік" зрівняти рахунок. Чисто британська флангова атаки пройшла у "кельтів". Але Коммонс не зміг нормально пробити з центру штрафної після гострої флангової подачі.

11 хв. "Кельти" намагаються відразу виправити становище. Включили жорсткий пресинг на половині поля "Юве".

7 хв. Знову Ваньяма зважився на удар з-за штрафної. Знову добре вийшло, але знову на місці Буффон.

Селтік - Ювентус: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів4 хв. Гол! "Ювентус" відкрив рахунок. Щось недолуге створили шотландські захисники. Матрі вийшов один на один, прокинув м'яч повз Форстера, захисник з лінії вибив м'яч, але не сильно. У результаті м'яч опинився на нозі Маркізіо, який спокійно розстріляв ворота "Селтіка".

2 хв. А ось і перший удар у матчі. Ваньяма приклався по м'ячу по центру поля метрів з 30-ти. Буффон відбив на кутовий.

Стартував матч в Глазго!

Вийшли команди на поле. Вже зовсім скоро почнеться дуже цікавий матч.

Добрий вечір, дорогі друзі. Сьогодні ми з вами побачимо перший матч 1/8 Ліги Чемпіонів між непоступливим "Селтіком" і амбітним "Ювентусом". 11 років тому ці команди вже перетиналися в ЛЧ і видали два дуже симпатичних матчи, які потішили уболівальників обох сторін - з рахунком 3:2 в Турині виграв "Юве", і в матчі-відповіді відсвяткували перемогу шотландці 4:3.