ru ua

Сьогодні відбудуться останні матчі у відбіркових групах до ЄВРО 2012

Автор: RBC.UA
Сьогодні в Європі національні збірні зіграють свої останні матчі у своїх відбіркових групах. У більшості груп вже відомо, хто поїде до України та Польщи цього літа. Залишилося тільки з'ясувати, як  - напряму або через стикові матчі.

Сьогодні в Європі національні збірні зіграють свої останні матчі у своїх відбіркових групах. У більшості груп вже відомо, хто поїде до України та Польщи цього літа. Залишилося тільки з'ясувати, як - напряму або через стикові матчі.

Група А
Казахстан - Австрія
Німеччина - Бельгія
Туреччина - Азербайджан
Тут беззаперечно лідирують німці. Їх вихід до фінальної частини давно вирішаний. Бельгія випереджає Туреччину на одне очко. Щоправда, шансів на вихід у бельгійців поменше. "Бундестім", не ті, хто буде зливати матч.

Група В
Росія - Андорра
Ірландія - Вірменія
Македонія - Словаччина
В те, що росіяни не зможуть обіграти Андорру, абсолютно не віриться. Тому. наш північний сусід повинен займати перше місце. А ось центральним матчем стане поєдинок в Ірландії. У вірмен є чудова можливість зачепитися за історичне досягнення - вихід з групи. Але для цього їм потрібно буде обіграти на виїзді міцних ірландців. А з такою грою, яку демонструють в останніх матчах Мхітарян і Ко, це може статися.

Група В
Італія - Північна Ірландія
Словенія - Сербія
Сербам, понад усе, потрібна перемога над словенією. При будь-якому іншому результаті в плей-офф вийде Естонія. Для них, як і для вірмен, цей успіх може стати історичним. Італійці вже давно все вирішили.

Група D
Франція - Боснія та Герцоговина
Албанія - Румунія
Французам та албанцям в очній дуелі доведеться вирішити - хто буде першим. І, швидше за все, ми знаємо, хто це буде.

Група Е
Швеція - Нідерланди
Угорщина - Фінляндія
Молдова - Сан-Марино
У цій групі все вирішено - голландці перші, шведи другі. І на завершення відбору вони зіграють нічого не вирішуючий очний поєдинок.

Група F
Хорватія - Латвія
Грузія - Греція
Мальта - Ізраїль
Претендентів на вихід двоє - Греція і Хорватія. У перших - 21 очко, у других - 19. Команда Вукоєвіча і Срни зможе стати першою, тільки якщо греки програють грузинам, а хорвати обіграють латвійців.

Група G
Болгарія - Уельс
Швейцарія - Чорногорія
У цій групі також все вже вирішено. Англійці, які в цей ігровий день відпочивають, поїдуть на Євро напряму. Чорногорці будуть грати в плей-офф.

Група Н
Данія - Португалія
Норвегія - Кіпр
Єдина група, у якій збереглася інтрига. У Данії і Португалії по 16 очок. У Норвегії - 13. У всіх трьох команд є шанси на вихід. У Португалії навіть є шанси на НЕ вихід...

Група I
Іспанія - Шотландія
Литва - Чехія
У цій групі панують іспанці. І, навряд, перестануть це робити. Якщо "скоти" програють (а це найбільш вірогідний варіант), то чехам буде достатньо й нічиєї.