Збірна Україна та Англії в першому таймі зіграли внічию (фото)

Збірні України та Англії після першого тайму грають внічию 0:0 у матчі Чемпіонату Європи з футболу. Як повідомлялося, при визначенні складу тренер збірної України здивував - в старті немає Андрія Шевченка і Андрія Вороніна. Зате є Марко Девіч і Артем Мілевський. Ще заміни - замість Тараса Михалика в основному складі заявлено Ярослав Ракицький, а замість Сергія Назаренко - Дениса Гармаш.

Українці завдали 9 ударів у ворота Англії, англійці ж зробили лише чотири атаки на українські ворота. Україна треба виграти цей матч, щоб пройти далі. Англійців ж влаштовує і нічия. Гра проходить в Донецьку на стадіоні "Донбас Арена", на ній знаходяться 48,7 тис. вболювальників.

Прокоментувати матч можна на нашій сторінці в Facebook.

У паралельному поєдинку сьогодні в Києві зіграють шведи з французами на столичному НСК.