Збірна України U-18 посіла третє місце на Меморіалі Гранаткіна

Збірна України з футболу U-18 посіла третє місце на турнірі пам'яті першого віце-президента ФІФА Валентина Гранаткіна, який проходив у Санкт-Петербурзі. Напередодні підопічні Юрія Мороза переграли збірну Бельгії з рахунком 4:1.

Збірна України з футболу U-18 посіла третє місце на турнірі пам'яті першого віце-президента ФІФА Валентина Гранаткіна, який проходив у Санкт-Петербурзі. Напередодні підопічні Юрія Мороза переграли збірну Бельгії з рахунком 4:1. Матч проходив у рівній боротьбі, ніхто з суперників не хотів поступатися. Та все ж невелика перевага була на боці українців. Як результат – на 32-ій хвилині Дмитро Коркішко відкрив рахунок, чітко реалізувавши пенальті, призначений за знесення в "штрафній" Віталія Каверіна. Втім, ще до перерви бельгійці зуміли відновити рівновагу – відрізнився Нзузі-Макусо. Другу половину зустрічі наші хлопці розпочали дуже сильно, і, як результат, за чверть години доля матчу була вирішена, коли у ворота бельгійців влетіли три м'ячі без відповіді. Спочатку Денис Гармаш вистрілив з дальньої дистанції, потім точним ударом відзначився Віталій Каверін, а крапку в матчі поставив той самий Коркішко. Таким чином, Україна сповна узяла реванш за поразку від бельгійців в груповому етапі з рахунком 0:1. Відзначимо також, що В'ячеслав Базилевич був визнаний кращим голкіпером турніру, а Дмитро Коркішко став найкориснішим гравцем. У фінальному матчі збірна Росії переграла білоруських однолітків з рахунком 3:0 і стала переможцем турніру. У матчі за 5-е місце збірна Туреччини переграла збірну Польщі з рахунком 3:1, а в матчі за 7-е місце збірна Фінляндії переграла Словаччину 3:2.