Збірна України розгромила Андорру - 5:0

Збірна України з футболу виграла черговий поєдинок відбору до чемпіонату світу 2010 року. Підопічні Олексія Михайличенка в рідних стінах переграли збірну Андорри з рахунком 5:0.

Збірна України з футболу виграла черговий поєдинок відбору до чемпіонату світу 2010 року. Підопічні Олексія Михайличенка в рідних стінах переграли збірну Андорри з рахунком 5:0. Як годиться господарям поля, українці зі стартових хвилин великими силами пішли вперед і дуже швидко могли відкривати рахунок, проте удар Гусєва прийняла на себе перекладина воріт. Після цього наші хлопці створили ще декілька непоганих моментів біля воріт суперника, і на 18-ій хвилині таки добилися свого – Ярмоленко після подачі кутового переправив м'яч в сітку. Через дві хвилини гостей знову виручила перкладина воріт після удару Шевченка. На цьому нереалізовані гольові моменти для українців не закінчилися: спочатку Воронін пробивав впритул, проте голкіпер Андорри неймовірним чином відобразив цей удар, а через декілька хвилин Мілєвський метрів з десяти вмудрився не влучити в порожні ворота. Та все ж на останній хвилині першого тайму українці зуміли таки забити другий гол – відзначився Мілєвський після навісу Вороніна. У другому таймі моменти біля воріт Андорри виникали не так часто, як в першому, але все таки кілька разів українці могли збільшувати відрив у рахунку. Зокрема, непогано бив по воротах Чигринський, активним був Гусєв, Мілєвський, проте до певного часу рахунок на табло не мінявся. І лише на 72-ій хвилині матчу Мілєвського не за правилами зустріли в штрафному майданчику, за що арбітр матчу призначив пенальті – Шевченко був точний. Під кінець матчу два відмінні моменти не використав Гоменюк, а на останній хвилині матчу Мілєвський був знову збитий в штрафному майданчику і сам же чітко виконав вирок. Коли вже арбітр матчу був готовий дати фінальний свисток, у ворота Андорри був призначений черговий пенальті, який чітко реалізував Селезньов. У результаті – перемога збірної України з рахунком 5:0. Наступний матч збірна України проведе 9 вересня на виїзді проти збірної Білорусії.