Збірна України з хокею здобула третю перемогу на ЧС

Збірна України з хокею виграла свій третій поєдинок на Чемпіонаті світу в першому дивізіоні, який цими днями проходить в Японії. Цього разу підопічні Володимира Голубовича розгромили збірну Литви з рахунком 6:1.

Збірна України з хокею виграла свій третій поєдинок на Чемпіонаті світу в першому дивізіоні, який цими днями проходить в Японії. Цього разу підопічні Володимира Голубовича розгромили збірну Литви з рахунком 6:1. Вже початок поєдинку показав, що литовцям не уникнути розгрому. Не минуло і хвилини, як рахунок був відкритий – відзначився Вадим Шахрайчук. Через вісім хвилин Костянтин Касянчук подвоїв перевагу своєї команди, а ще через дві хвилини Андрій Срюбко реалізував чисельну перевагу. Українці продовжували активно діяти на половині поля суперника і, як результат, ще до перерви Олександр Матерухін закинув четвертую шайбу у ворота литовців. У другому періоді наші хлопці трохи розслабились і обмежились лише однією закинутою шайбою, яку на свій рахунок записав Сергій Климентьєв. Цим розслабленням українців скористалися прибалти, які зусиллями Кумеляускаса зуміли одну шайбу відквитати. Втім, надалі наші хлопці не дозволяли суперникові провести хоч би одну більш-менш небезпечну атаку на свої ворота, а в середині третього періоду Роман Сальников поставив крапку в матчі – 6:1 на користь збірної України. Наступний свій матч підопічні Володимира Голубовича проведуть в п'ятницю проти збірній Японії. Турнірна таблиця після зіграних матчів: 1. Україна – 3 гри / 9 очок 2. Угорщина – 2 / 6 3. Японія – 2 / 6 4. Хорватія – 3 / 2 5. Естонія – 3 / 1 6. Литва – 3 / 0