Збірна України з футболу (U-18) – бронзовий призер Меморіалу Гранаткіна

Юніорська збірна України з футболу (U-18) завоювала бронзові медалі на міжнародному турнірі пам'яті Валентина Гранаткіна, який проходив у Санкт-Петербурзі. Підопічні Анатолія Бузника в матчі за третє місце грали з чилійськими однолітками і виграли з рахунком 3:1.

Юніорська збірна України з футболу (U-18) завоювала бронзові медалі на міжнародному турнірі пам'яті Валентина Гранаткіна, який проходив у Санкт-Петербурзі. Підопічні Анатолія Бузника в матчі за третє місце грали з чилійськими однолітками і виграли з рахунком 3:1. Доля поєдинку вирішилася ще в першому таймі, коли українці забили у ворота чілійців три м'ячі без відповіді – відзначилися Карасюк, Федотов і Чайковський (з пенальті). У другому таймі наші хлопці дозволили собі трохи розслабитися, чим і скористалися суперники, забивши гол престижу – відзначився Рамірес. У результаті збірна України перемогла з рахунком 3:1 і завоювала бронзові медалі турніру. У матчі за "золото" зустрічалися юніорські збірні Росії і Туреччини. Росіяни на правах господарів зі стартових хвилин матчу великими силами пішли вперед і вже до перерви рахунок був 2:0 на їхню користь – "дубль" оформив Пілієв. А в другому таймі Гапон поставив крапку в матчі – 3:0 на користь збірної Росії.