Збірна України з футболу зіграла внічию в Афінах зі збірною Греції

Збірна України з футболу напередодні в першому стиковому матчі за право брати участь у фінальній частині чемпіонату світу з футболу 2010 р. зіграла внічию зі збірною Греції з рахунком 0:0.

Матч проходив на Олімпійському стадіоні в Афінах.

Початок першого матчу був досить живим. Українці атакували більше, ніж господарі поля. Андрій Шевченко намагався двічі забити гол, але безрезультатно.

Греки також не могли доставити м'яч з центру поля в штрафну.

В кінці першого тайму Теофаніс Гекас випередив захисника українців і пробив головою в нижній кут воріт Пятова. Проте Андрій відмінно відбив удар.

У другому таймі греки вели гру активніше, створюючи кілька небезпечних моментів для захисту збірної України, правда, безуспішно. В українців також був шанс забити гол, яким не скористався Олег Гусєв: не зміг обробити м'яч. В результаті другий матч закінчився з рахунком 0:0.

Відповідна гра пройде 18 листопада в Донецьку на стадіоні"Донбас-Арена".

Відзначимо, раніше у відбіркових іграх до чемпіонатів світу і Європи Україна і Греція зустрічалися двічі. У відбірковому циклі до чемпіонату Європи-2004 в Києві наші футболісти виграли з рахунком 2:0.У відповідному матчі в Афінах греки перемогли з мінімальною перевагою - 1:0.

У відбірковому циклі до чемпіонату світу -2006 у Києві в першому матчі команди зіграли внічию - 1:1, а в Афінах перемогли українці - 0:1. Єдиний гол на 82 хвилині забив А.Гусін. Після цього збірна України вийшла у фінальну частину чемпіонату світу-2006, де дійшла до чвертьфіналу.