Збірна України не зуміла пробитися на Чемпіонат світу з футболу

Збірна України з футболу не зуміла пробитися на ЧС-2010. У матчі-відповіді плей-офф підопічні Олексія Михайличенка грали в рідних стінах проти збірної Греції і програли з рахунком 0:1.

Збірна України з футболу не зуміла пробитися на ЧС-2010. У матчі-відповіді плей-офф підопічні Олексія Михайличенко грали в рідних стінах проти збірної Греції і програли з рахунком 0:1.

На правах господарів поля українці почали матч дуже активно і вже в дебюті могли виходити вперед, проте Шевченко не зміг влучити в порожній кут воріт після сильного удару Алієва. Буквально відразу ж греки відповіли, проте Самарас пробив головою трохи вище воріт. Через деякий час небезпечно з штрафного пробивав Алієв, проте на висоті був голкіпер гостей, а за хвилину Салпінгидіс із забійної позиції не зміг нормально пробити по воротах. Та все ж на 31-ій хвилині все той же Салпінгидіс відкрив рахунок в матчі, реалізувавши вихід сам на сам з П'ятовим. Під завісу першого тайму українці могли відігратися, проте після небезпечної подачі з штрафного Шевченка, Хачеріді і Алієв перешкодили один одному.

Другий тайм знову почався з атак збірною України, проте до небезпечних моментів до певного часу справа не доходила. Лише ближче до середини тайму почали виникати моменти. Так, на 55-ій хвилині непогано пробив з штрафного Ракицький, за три хвилини небезпечно бив по воротах Шевченко, а ще за дві хвилини із-за штрафного майданчика непогано пробив Селезньов, проте всі ці удари не досягли мети. За десять хвилин знову атакував ворота греків Ракицький, проте з його ударом знову впорався голкіпер гостей. До самого фінального свистка підопічні Олексія Михайличенка атакували, проте зрівняти рахунок вони так і не зуміли. У результаті - перемога Греції з рахунком 1:0 і саме підопічні Отто Рехагеля пробилися на Чемпіонат світу.