Збірна Бразилії стала переможцем Кубку конфедерацій

Збірна Бразилії з футболу стала переможцем Кубку конфедерацій, який відбувся в Південній Африці. У фіналі бразильці обіграли збірну США з рахунком 3:2.

Збірна Бразилії з футболу стала переможцем Кубку конфедерацій, який відбувся в Південній Африці. У фіналі бразильці обіграли збірну США з рахунком 3:2. Починалося все для бразильців дуже погано. Вже на 10-ій хвилині поєдинку Демпсі легким торканням ноги замкнув передачу Спектора з правого флангу, а ще через 17 хвилин Донован подвоїв перевагу своєї команди. У дебюті другого тайму Луїш Фабіано один м'яч отквитав, а за 15 хвилин до фінального свистка він же порівняв рахунок в матчі. Бразильці продовжували насідати на ворота збірної США і за декілька хвилин до кінця матчу Лусіо точним ударом головою приніс збірній Бразилії перемогу в матчі - 3:2. У поєдинку за бронзові медалі зустрічалися збірні Іспанії та ЮАР. Перший тайм пройшов в рівній боротьбі, а в другій половині другого тайму південноафриканці вийшли вперед завдяки зусиллям Мпфели. Господарі упевнено оборонялися, проте на 87-ій і 89-ій хвилинах Гуїса двічі розписався в комірах суперників і вивів вперед збірну Іспанії. Здавалося, матч так і завершиться, проте все той же Мпфела на 93-ій хвилині зумів порівняти рахунок. Та все ж перемогу в матчі святкували чемпіони Європи - на 107-ій хвилині поєдинку Хаві Алонсо майстерно виконав штрафний і приніс своїй команді перемогу - 3:2.