Збірна України U-21 вийшла до півфіналу Кубка Співдружності

23 січня у чвертьфінальному матчі Кубку Співдружності молодіжна збірна України U-21 здобула впевнену перемогу над командою Молдови з рахунком 5:0.

Команда Сергія Ковальця, яка вже обігрувала суперника у груповій стадії турніру з рахунком 2:0, зі стартових хвилин підтвердила статус фавориту поєдинку. Вже на 5-й хвилині півзахисник київської "Оболоні" Сергій Мякушко відкрив рахунок зустрічі.

У середині першого тайму суперник залишився у меншості. Арбітр вилучив захисника Йона Санду за грубе порушення правил проти півзахисника київського "Динамо" Владислава Калитвинцева. Підопічні Ковальця ще до перерви забили другий м'яч - на 38-й хвилині відзначився гравець "Севастополя" Олександр Караваєв.

На 56-й хвилині нападаючий київської "Оболоні" Юрій Яковенко забив третій гол, а за вісім хвилин потому півзахисник "пивоварів" Іраклій Месхія остаточно поховав інтригу у матчі, змусивши голкіпера збірної Молдови капітулювати вчетверте. Крапку у грі поставив влучний удар форварда донецького "Металургу" Віталія Іванко.

Таким чином, у півфіналі Кубку Співдружності українську "молодіжку" чекає зустріч з командою Литви, яка цього ж дня здолала збірну Таджикістану в серії післяматчових пенальті - 1:1 (5:3). Матч між збірними України і Литви відбудеться 25 січня.