Збірна України (U - 21) ввійшла до фінальної частини Євро-2011

Молодіжна збірна України з футболу ввійшла до фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться в 2011 році в Данії. У відповідному матчі підопічні Павла Яковенка в рідних стінах програли збірній Голландії з рахунком 0:2, проте за сумою двох матчів виявилися сильнішими (перший матч наші хлопці на виїзді виграли з рахунком 3:1).

Голландці з самого початку матчу оволоділи ініціативою і щоразу створювали небезпечні моменти біля воріт Дениса Бойка. До певного часу українці грамотно оборонялися, проте на 44-ій хвилині Дост, скориставшись сум'яттям в штрафному майданчику збірної України, відправив м'яч до сітки. На початку другого тайму гості зуміли подвоїти свою перевагу завдяки точному удару Гоосенса. Голландці продовжували великими силами атакувати, проте більшого їм досягти не вдалося. У результаті - перемога збірної Голландії з рахунком 2:0, проте за сумою двох матчів до фінальної частини Євро-2011 вийшла збірна України.

Фінальна стадія відбудеться з 11 по 25 червня 2011 року. У ній візьмуть участь сім переможців раунду плей-офф і збірна Данії, яка отримала автоматичну путівку на правах хазяйки.

Вісім команд будуть розбиті на дві групи - по чотири команди. На груповому етапі кожна збірна проведе з іншою збірною по одному матчу, а дві найсильніші команди квартету вийдуть в півфінал.