Збірна України розгромила естонців в товариському матчі (відео)

Національна збірна України зіграла перший повноцінний товариський матч в рамках підготовки до Євро-2012. Хоча назвати "матчем" те, що відбувалося на полі, дуже складно. У першому таймі українці, зусиллями Ярмоленко, Гусєва і Вороніна, зробили рахунок 3:0. А на початку другого Шевченко і Мілевський орагінзували четвертий м'яч, після чого футболу на полі не було.

Національна збірна України зіграла перший повноцінний товариський матч в рамках підготовки до Євро-2012. Хоча назвати "матчем" те, що відбувалося на полі, дуже складно. У першому таймі українці, зусиллями Ярмоленко, Гусєва і Вороніна, зробили рахунок 3:0. А на початку другого Шевченко і Мілевський орагінзували четвертий м'яч, після чого футболу на полі не було.

Україна - Естонія 4:0
: Ярмоленко, 9, Гусєв, 35 (з пенальті), Воронін, 41, Мілевський, 50
Україна: Пятов, Селін, Хачеріді, Михалик (Ракицький, 46), Гусєв (Бутко, 63), Назаренко (Селезньов, 54), Тимощук, Коноплянка, Воронін (Алієв, 46), Ярмоленко (Шевченко, 46), Девіч (Мілевський, 46)
Естонія: Аксалу, Шишов (Палату, 61), Степанов, Клаван, Круглов, Камс (Опер, 46), Тамм (Васильєв, 46), Дмитрієв (Ліндпере, 46), Вунк, Сааг, Конса (Кінк, 46)

Перший тайм можна назвати на честь "Динамо". Три гравці саме цього клубу (два киянина і один москвич) відзначилися голами. Але давайте по порядку. Українці почали гру впевнено, як і личить більше мотивованій, досвідченій і мастеровитій команді. Порадувало те, що наші гравці намагалися постойнно тримати м'яч у себе. Не лізти "на рожон". Не закидувати на форвардів при будь-якій можливості. А саме "притиснути" м'яч до землі і шукати "лазівку" в захист суперника. Естонська оборона, такі "лазівки", предостовляла у великій кількості. І першим покарав естонців Андрій Ярмоленко. Назаренко увійшов в штрафний майданчик з правого флангу і віддав на набігаючого киянина. Андрій без роздумів відправив м'яч у ближній кут. Саме гравець "Динамо" показав себе у всій красі в цьому матчі. Через деякий час, після голу, він приклався лівою по м'ячу, але той пролетів вище. Потім до Андрія приєднався його колега по лівому флангу - Євген Коноплянка. Саме після його удару з лінії штрафної воротар естонців відбив м'яч прямо на Вороніна, але досвідчений форвард примудрився відправити того набагато вище воріт. Але вже через 4 хвилини рахунок став 2:0. Андрій Ярмоленко красивим фінтом обіграв Клавана, і захисник голландського АЗ збив нашого гравця. Пенальті чітко реалізував Олег Гусєв. Ще через пару хвилин Коноплянка відмінно пробив з дальньої дистанції, але його удару трохи не вистачило точності. А перед самим свистком на перерву вирішив виправитись Воронін. І знову Ярмоленко взяв участь в атаці. Киянин дав пас на новоспеченого "гірника" Девіча, той в падінні переправив м'яч вздовж лінії воріт, а там Воронін головою заштовхав м'яч у сітку. 3:0 і суддя свистить перерву.

Другий тайм почався з замін у обох команд. Олег Блохін повністю оновив атаку, випустивши Алієва, Шевченко, Мілевського. Трохи пізніше, на полі з'явився Селезньов. Темп першого тайму українці вирішили не зменшувати, і практично відразу ж, збільшили рахунок. Андрій Шевченко накрутив двох естонських захисників в штрафній і прострілив на Мілевського, Артем у падінні забив м'яч у ворота. На цьому опис матчу можна закінчувати, так як у естонців остаточно пропало бажання грати у будь-що, а українці лише зрідка включали слабку подобу активності. Було декілька моментів у Селезньова, але забити йому не судилося. 4:0 - більш ніж переконлива розминка.

Говорити про те, що після цього матчу стало зрозуміло, хто залишиться в остаточній заявці на Євро, дуже складно. Віддаємо цей вибір Блохіну. Але варто виділити тих, хто провів по-справжньому цікавий матч. Це Ярмоленко, який забив і заробив пенальті. Це Гусєв, який, як завжди, відпрацював на 100%. І Тимощук, який повністю "з'їв" центр поля. Також добре виглядали Хачеріді, Коноплянка, Селін.

Естонія виявилася занадто "розминочним" суперником для українців. Трохи більше солідніше молодіжки "Антальяспора", яку наші хлопці розгромили 16:1. І дуже цікаво буде подивитися на завтрашній вибір Олега Блохіна, який мабуть вже визначився із заповітними 23-мя гравцями.

Наступні товариські матчі збірна України зіграє з Австрією (1 червня) і Туреччиною (5 червня).