Збірна Росії з легкістю розгромила Чехію

Збірна Росії з несподіваною легкістю обіграла, здавалося, непросту збірну Чехії. На дубль Алана Дзагоєва, голи Широкова і Павлюченко чехи відповіли єдиним голом Піларжа. Таким чином, росіяни почали Євро з розгрому і з першого туру почали лідирувати в групі А.

Росія - Чехія 4:1
: Дзагоєв, 15, 79, Широков, 24, Павлюченко, 82 - Пиларж, 52
Росія: Малафєєв, Анюков, А. Березуцький, Ігнашевич, Жирков, Дзагоєв (Кокорін, 85), Широков, Денисов, Зирянов, Аршавін, Кержаков (Павлюченко, 73)
Чехія: Чех, Селассіє, Сівок, Кадлец, Губник, Плашил, Йирачек (Петржела, 75), Пиларж, Росіцкі, Резек (Хюбшман, 46), Барош

Матч між збірними Росії і Чехії почався бадьоро. Чехи пішли в атаку, активно пресингуючи перші 10 хвилин, однак потім росіянам вдалося переламати хід гри, і вже на 13-й хвилині капітан збірної Андрій Аршавін завдав перший удар, заробивши кутовий.

Через дві хвилини росіяни зробили контратаку, в ході якої Олександр Кержаков завдав потужного удару, але влучив у штангу, але на добиванні першим виявився Алан Дзагоєв, який зміг вразити ворота голкіпера "Челсі" і чеської збірної Петера Чеха. Рахунок на табло став 1:0 на користь росіян. На 23-й хвилині Роман Широков зміцнив перевагу, забивши другий м'яч.

Другий тайм почався з атак російської збірної, яка впевнено домінувала на поле і мала кілька хороших моментів зробити рахунок на табло 3:0. Однак на 51-й хвилині Вацлав Пиларж змусив російських уболівальників знову потягнуться за валеріаною, відіграв один м'яч. Рахунок став "слизьких": 2:1 на користь збірної Росії.

Кержаков завдав декілька ударів по чеським воротах, але неточно. У підсумку нападаючого "Зеніту" замінив Роман Павлюченко. Російський штаб задумався і про заміну Дзагоева, однак футболіст ЦСКА не думав зупинятися, і зробив рахунок 3:1 на 81-й хвилині матчу. Вже через дві хвилини Павлюченко збільшив розрив, зробивши рахунок на табло 4:1. Потім Дзагоев залишив поле, поступившись місце Олександру Кокорину.
Останні п'ять хвилин чехи намагалися чинити опір, однак гра у них відверто не вдавалася. У результаті матч завершився перемогою російської збірної. Наступний матч росіяни проведуть проти господарів турніру - збірної Польщі. У разі перемоги росіяни гарантують собі вихід з групи.

Нагадаємо, що раніше збірні Польщі та Греції зіграли внічию 1:1.