Збірна Іспанії переграла Німеччину і вийшла у фінал Чемпіонату світу

Збірна Іспанії стала другим фіналістом Чемпіонату світу з футболу, який в ці дні проходить на полях Південної Африки. У півфіналі підопічні Вісенте Дель Боске переграли збірну Німеччини з рахунком 1:0.

Збірна Іспанії стала другим фіналістом Чемпіонату світу з футболу, який в ці дні проходить на полях Південної Африки. У півфіналі підопічні Вісенте Дель Боске переграли збірну Німеччини з рахунком 1:0.

Команди почали в неспішному темпі, проте з часом іспанці заволоділи ініціативою і почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Вже на шостій хвилині Піке класним пасом вивів на ударну позицію Вілью, проте форварда «Барселони» випередив Нойєр, який вчасно вийшов назустріч. Ще через кілька хвилин був близький до успіху Пуйоль, проте м'яч після його удару пролетів трохи вище поперечини. Під кінець півгодини гри небезпечно бив Алонсо, проте і його удар був трохи неточним. Лише після цього німці завдали першого удару по воротах іспанців і зробив це Троховські, але його удар в стрибку перевів на кутовий Касільяс.

Другий тайм знову активніше почали іспанці. Зокрема, двічі небезпечно по воротах бив Алонсо, проте його ударам трохи не вистачало точності. А на 58-й хвилині Іспанія була близька до того, щоб виходити вперед. Після чергового удару Алонсо і сейва Нойєра, Іньєста підібрав м'яч, увірвався в штрафну і прострілив вздовж лінії воріт, проте Вілья трохи не дотягнувся до м'яча. Через десять хвилин небезпечний момент створили німці, проте Касільяс зумів зреагувати на підступний удар Крооса. І все ж іспанці добилися свого. На 73-й хвилині Пуйоль, підключившись на подачу кутового високо вистрибнув і головою відправив м'яч у кут воріт. Після пропущеного гола німці великими силами пішли вперед, проте не змогли створити нічого по-справжньому небезпечного біля воріт суперника. У той же час вони на контратаках могли пропускати ще, проте діючі чемпіони Європи своїми моментами не скористалися.

У результаті - перемога збірної Іспанії з рахунком 1:0 і підопічні Вісенте Дель Боске вийшли у фінал, де 11 липня зустрінуться зі збірною Голландії.