Савік Шустер повертається на телеканал "Інтер"

Вівторок 19 лютого 2013 17:00
Автор: RBC.UA
Телеведучий Савік Шустер переходить працювати на телеканал "Інтер". Точніше, він повертається на канал, де працював у 2007-2008 рр.

Телеведучий Савік Шустер (на фото) переходить працювати на телеканал "Інтер". Точніше, він повертається на канал, де працював у 2007-2008 рр. Про це повідомляє прес-служба телеканалу "Інтер".

У повідомленні прес-служби пояснюється, що з метою розвитку політичного мовлення на телеканалі керівництво "Інтеру" запропонувало співпрацю Савіку Шустеру. Заміна проекту "Справедливість" з її ведучою Ганною Безулик проектом Савіка Шустера "Шустер Live" пояснюється необхідністю підвищення рейтингів політичного мовлення. Такою є офіційна позиція телеканалу.

Євген Кисельов, який раніше вів у п'ятничному вечірньому ефірі "Інтеру" програму "Велика політика", а зараз відповідає за політичне мовлення на телеканалі, зазначив: "На сьогоднішній день програма Савіка Шустера - найпопулярніший політичний формат ток-шоу в країні і його вихід на "Інтері" дозволить істотно укріпити позиції телеканалу".

Читайте також: Єгор Бенкендорф очолив телеканал "Інтер"

Перша програма "Шустер Live" вийде на телеканалі "Інтер" в п'ятницю, 22 лютого 2013 року о 20:30.

Коментуючи свій перехід на "Інтер", Савік Шустер сказав: "Інтер" - лідер телевізійного ринку, і вихід "Шустер Live" на "Інтері" дозволить істотно розширити аудиторію програми".

Савік Шустер - журналіст і телеведучий, генеральний продюсер компанії "Савік Шустер Студія". Народився в 1952 р. у Вільнюсі, жив у Литві, Канаді, Італії, Німеччині, Росії. Співпрацював з виданнями Newsweek, Der Spiegel, радіо "Свобода", російським телеканалом НТВ. До останнього часу вів "Шустер Live" на "Першому національному". До України приїхав у 2005 р., почав вести "Свободу слова" на телеканалі ICTV, в 2007-2008 рр. працював на "Інтері", у 2008 - 2011 рр. - на телеканалі "Україна". До останнього часу вів "Шустер Live" на "Першому національному".

Незважаючи на зміни в сітці мовлення "Інтеру", ведуча Ганна Безулик, яку в п'ятничному ефірі тепер замінить з новим ток-шоу Шустер, залишиться працювати на телеканалі. Коментуючи ухвалені рішення, Безулік сказала: "Це рішення в компетенції керівництва каналу. Мені і моїй групі було зроблено пропозицію про роботу на телеканалі, і зараз ми разом з керівництвом телеканалу працюємо над пошуком формату, який буде цікавий "Інтеру".

Читайте також: Фірташ за 2,5 млрд дол. став власником "Інтеру"

Такими є рішення нового керівництва телеканалу "Інтер". Нагадаємо, з 14 лютого телеканал очолює Єгор Бенкендорф, який перед цим обіймав посаду гендиректора НТКУ "Перший національний". Саме на "Першому національному" виходило ток-шоу Савіка Шустера, так що логічним буде припустити, що Бенкендорф просто запропонував журналісту послідувати за ним при переході на телеканал "Інтер".

Призначення Бенкендорфа пов'язане з тим, що український бізнесмен Дмитро Фірташ придбав у Валерія Хорошковського 100% акцій компанії Inter Media Group Limited, яка володіє контрольним пакетом "Інтеру". Вартість операції склала 2,5 млрд дол. Новими акціонерами компанії Inter Media Group Limited є компанії, що належать Дмитру Фірташу і голові Адміністрації Президента України Сергію Льовочкіну.

"Інтер" - найбільша українська приватна загальнонаціональна телекомпанія. Віщає з 20 жовтня 1996 р. Штаб-квартира розташована в Києві. Мови серіалів і передач каналу - українська і російська. Аудиторія складає близько 40 млн осіб. Співпрацює зі світовими телекомпаніями, такими як ВВС, НТВ, "Росія", "ВИD". 13 січня 2003 р. почала мовлення міжнародна версія телеканалу - "Інтер+".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся