ru ua

Sanyo реорганізована в дочірню компанію Panasonic

Автор: RBC.UA
Корпорація Panasonic сьогодні оголосила про закриття угоди з придбання контролю над Sanyo. У результаті цієї угоди Sanyo реорганізована в дочірню компанію Panasonic і продовжить свою діяльність як компанія, що входить до Panasonic Group, йдеться в опублікованому сьогодні прес-релізі Panasonic.

Японський виробник цифрової техніки компанія Sanyo Electric Co. офіційно увійшла до складу групи Panasonic після того, як Panasonic придбала мажоритарний пакет акцій Sanyo. Корпорація Panasonic сьогодні оголосила про закриття угоди з придбання контролю над Sanyo. У результаті цієї угоди Sanyo реорганізована в дочірню компанію Panasonic і продовжить свою діяльність як компанія, що входить до Panasonic Group, йдеться в опублікованому сьогодні прес-релізі Panasonic.

10 грудня ц.р. Panasonic придбала 50,2% голосуючих акцій Sanyo за результатами оферти до акціонерів Sanyo. Загальна вартість придбаного пакета склала 404 млрд ієн (близько 4,6 млрд дол.) Panasonic вже давно планувала поглинання свого менш великого конкурента, однак цей процес гальмувався регулюючими органами.

Таким чином Panasonic встановила контроль над найбільшим у світі виробником заряджуваних джерел живлення, що особливо важливо для сегменту так званих автомашин-гібридів, що працюють як на бензині, так і на електроенергії, одержуваної від зарядних акумуляторів. Об'єднання Panasonic і Sanyo призведе до утворення одного з найбільших у світі виробників споживчої електроніки. Сумарна консолідована виручка двох компаній за підсумками 2009-2010 фінансового року очікується на рівні майже 8,7 трлн ієн (100 млрд дол.)
Sanyo Electric Co. - Найбільший в світі виробник іонно-літієвих акумуляторних батарей. Крім цього компанія випускає різну електроніку, у тому числі цифрові фото-та відеокамери, аудіо-та відеообладнання, телекомунікаційні пристрої. Sanyo об'єднує більше 150 дочірніх компаній і філій, у корпорації зайнято більше 50 тис. співробітників.
Корпорація Panasonic (раніше - Matsushita) веде свою історію з 1918 р. В даний час це один з найбільших в світі виробників споживчої електроніки. Panasonic виробляє цифрові фотоапарати, плазмові та РК-телевізори, мікрохвильові печі, радіотелефони та іншу техніку.