ua en ru

Санаторій в Криму, де загинула дівчинка не мав права приймати дітей (фото, відео)

19:19 31.05.2013 Пт
2 мин
Санаторний корпус в Сімеїзі, де напередодні через обвал балкону загинула дитина, був аварійний. І там не мали права приймати дітей. Про це повідомляє "5 канал" з посиланням на прокуратуру Криму.

Санаторний корпус в Сімеїзі, де напередодні через обвал балкону загинула дитина, був аварійний. І там не мали права приймати дітей. Про це повідомляє "5 канал" з посиланням на прокуратуру Криму.

Фото: Санаторій "Юність" в Сімеїзі

Трагедія сталася напередодні - в санаторії "Юність". Впав балкон, на якому стояли четверо дітей. Одна дівчинка загинула, ще одна - зі струсом мозку - госпіталізована. Міліція порушила кримінальну виробництво за статтею - службова халатність. Зараз у Лівадійський лікарні залишається одинадцятирічна львів'янка Діана Ковальова. Її стан задовільний, проте в медзакладі дівчинка залишиться ще на кілька діб. Зараз з Діаною працює ще й психолог.

Те, що корпус у незадовільному стані, в адміністрації санаторію не приховують. Головний лікар розповідає - кілька років будівля взагалі не експлуатували. Втім, у травні сюди заселили дітей, яких за путівками приїхало на 30 більше, ніж може прийняти санаторій.

Читайте також: Могильов візьме під особистий контроль розслідування обставин загибелі дівчинки від обвалу балкона в Криму

Влада Криму вже заявили, що наглядові та контролюючі служби проведуть перевірку технічного стану та безпеки всіх дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території Криму.

У першочерговому порядку перевірки пройдуть в 15 об'єктах розміщення, які Міністерство курортів і туризму Криму не рекомендувало для відпочинку та оздоровлення громадян. У їх числі був і санаторій "Юність".

До перевірок буде залучена міжвідомча робоча група, створена за дорученням голови Ради міністрів Криму Анатолія Могильова, прокуратура, правоохоронні органи, інспекції та ін

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: